سفری شگفت انگیز به سرزمین کاخ ها با تور روسیه

سفری شگفت انگیز به سرزمین کاخ ها با تور روسیه

تور روسیه توری رویایی و شگفت انگیز است و به هر شهری از این کشور که سفر کنید ردپای تاریخ و فرهنگ را مشاهده خواهید کرد. بزرگترین شهر روسیه مسکو است که زیباترین و مجلل ترین کاخ های مربوط به پادشاهان تزار را میتوانید در این شهر جست وجو کنید. تور روسیه از هر نظر در میان برترین تور ها از نظر گردشگران در سطح جهانی معرفی شده است و آثار تاریخی آن با توجه به قدمت چندین و چند ساله این کشور بی نظیر و بی شمار است. کاخ های روسیه یکی از بناهای تاریخی این کشور هستند که گویای تاریخ و تمدن آن در تور روسیه و برای گردشگران می باشند. لذا شما را به سفری شگفت انگیز به سرزمین کاخ ها در تور روسیه دعوت می کنیم.


راهنمای سفر شگفت انگیز به سرزمین کاخ ها در تور روسیه


بازدید از کاخ موزه کارلین در تور روسیه
کاخ کارلین در شمال غرب روسیه واقع شده است و در مرز فنلاند و دریای سفید، یکی از برجسته ترین کاخ موزه ها در تور روسیه میان گردشگران است که در جزیره کیژی قرار دارد. تاریخ دقیق ساخت این کاخ موزه دقیقا مشخص نیست؛ اما از قرن سیزدهم افراد مختلفی در این کاخ ساکن شدند .کاخ کارلین شکافی میان فرهنگ شرق و غرب در تور روسیه است و معماری آن چندجانبه است. ساختار اصلی این کاخ از 22 گنبد مجزا تشکیل شده است که در جایگاه خود در تور روسیه بی نظیر است.
بازدید از کاخ کرملین در تور روسیه
کرملین از آن دسته جاذبه های پرطرفدار در تور روسیه است که مسلما هر توریستی یک بار از این بنا در تور  و در شهر مسکو بازدید کرده است. 4 کلیسا در محوطه این باغ قرار گرفته است و در زمین 250 هکتاری کاخ انواع گنجینه های ارزشمند تاریخی مربوط به قرون 15 و 16 نگهداری میشود. مجموعه ای از جواهرات کاترین کبیر شامل الماس گران بهای وی در کاخ کرملین قرار دارد. این جواهرات و شکوه آن ها سفر به سرزمین کاخ ها در تور روسیه را جذاب تر کرده اند.