سفری پر رمز و راز به کشور پیشرفته اتریش با تور اروپا

سفری پر رمز و راز به کشور پیشرفته اتریش با تور اروپا

مناظر با شکوه آلپ، معماری هابسبورگ به یاد ماندنی و نمایش و اجرای زنده موسیقی توسط هنرمندان معروف در جهان تنها بخشی از جاذبه ها در تور اروپا و در کشور اتریش هستند که این سفر را برای گردشگران متمایز کرده اند. اتریش در آماری که چندی پیش ارائه شد به عنوان بهترین شهر برای زندگی در جهان معرفی شد. متنوع ترین موزه ها در تور اروپا در این کشور واقع شده اند و تاریخ پرپیچ و خم این کشور بعد از سقوط امپراتوری هابسبورگ نهایتا منجر شد تا این کشور نیز به اتحادیه اروپا بپیوندد.
نورآوری و فرهنگ در جای جای تور اروپا را می توانید با سفر به اتریش حس کنید. سفری پر رمز و راز به کشور اتریش در تور اروپا  که شما را با کلیدی تری نقاط این کشور آشنا می کند.


تجربه سفر پر رمز و راز به کشور پیشرفته اتریش با تور اروپا


گشت و گذار در وین، رمانتیک ترین پایتخت در تور اروپا
شهری که در تور اروپا می بینید یادگار امپریالیستی از قرن نوزدهم است و رد سبک های معماری قدیمی و جذاب آن دوره هنوز هم در این شهر دیده میشود. وین در طول دوران مختلف مرکزی برای پیشرفت و شکل گیری عقاید خاصی نظیر فروید و احساسات ایدئولوژیک کلیمت و شیله شد. در حال حاضر وین مرکزی شگفت انگیز با تراموا و وسایل حمل و نقل پیشرفته در قلب  تور اروپا می باشد.
سفر به اتریش مرکزی در تور اروپا
در غرب وین قلعه ها و باغات انگور مستقر در شیب های تند و دامنه های عجیب و غریب دیده میشود. منطقه ای خاص در تور اروپا به نام اتریش مرکزی! 
اتریش مرکزی منطقه ای سرشار از مناظر کوهستانی زیبا و دریاچه های در دسترس از سالزبورگ در تور اروپا می باشد. چشم اندازی زیبا که در بهار امکان برگزاری مسایقات اسکی و امکانات آب گرم را فراهم می کند. شاید این منطقه کلیدی ترین نقطه جهت جذب گردشگران برای سفری پررمز و راز به کشورپیشرفته اتریش با تور اروپا باشد.