سفر به کالیمانتان قلب تپنده بورنئو در تور اندونزی

سفر به کالیمانتان قلب تپنده بورنئو در تور اندونزی

برخی از نقاط طبیعی و جاذبه های گردشگری در تور اندونزی فضایی متفاوت دارند. برونئو جزیره ای محبوب در کشور اندونزی است که خانه اورانگوتان، پرندگان عجیب و غریب، کرگدن سوماترایی، فیل کوتوله، و مجموعه ای از دیگر موجودات است. کالیمانتان یکی از بخش های مرکزی در این جزیره است که در طول رودخانه  Kapuas، طولانی ترین رود در تور اندونزی قرار گرفته است. با سفر به این بخش می توانید روستاهای مردم بومی دایاک ، نفوذ خارجی کشورهایی نظیر چین، مالزی، و حتی اروپا را در بنادر و شهرستانها در طول راه مشاهده کنید. کوه پیمایی در جنگل های انبوه در کالیماتان جزیره برونئو فرصتی مغتنم برای مشاهده حیات وحش در تور است. سفر به کالیمانتان قلب تپنده بورنئو در تور اندونزی مشاهده تمام زیبایی های طبیعی در یک نقطه و در کشور اندونزی است.


راهنمای سفر به کالیمانتان قلب تپنده بورنئو در تور اندونزی


کالیمانتان حیات وحش متنوعی دارد و به این منظور به شدت محافظت می شود. پارک ملی بوکیت باکا رایا در غرب کالیمانتان در تور اندونزی از مرتفع ترین کوه های جزیره برونئو و حیات وحش غنی آن حفاظت می کند.
شرق کالیمانتان در تور اندونزی
رودخانه طولانی Mahakam در شرق این منطقه قرار گرفته است. منطقه ای پیشرفته به لحاظ صنعتی که کانون شناگری دلفین ها است. شرق کالیمانتان عمده ترین تولیدکننده نفت در اندونزی است و با پوشش گیاهی 80 درصدی خود سبزترین به لحاظ توریستی منطقه حین گردش به کالیمانتان با تور اندونزی است.
کالیمانتان جنوبی
این منطقه بخشی حاصل خیر است که با کوه های میراتوس احاطه شده است. در حالی که بخش شرقی کوهستانی تر است ، بخش جنوبی که در تور اندونزی می بینید از زمین های پست تر و رودخانه های کوچک تر تشکیل شده است.
کالیمانتان مرکزی
مرکز کالیمانتان بزرگ ترین بخش جزیره است که با جنگل های انبوه پوشیده است. جنگل های استوایی که با سفر به کالیمانتان قلب تپنده بورنئو در تور اندونزی می توانید آب و هوای گرمسیری را تجربه کنید.