سفر در دل دره های طبیعی آریزونا با تور آمریکا

سفر در دل دره های طبیعی آریزونا با تور آمریکا

قاره آمریکا از سبزترین نقاط کره زمین است که در عین حال بیابان ها و دره های زیبا و منحصر به فردی در آن قرار گرفته است. حدود 400 میلیون از جمعیت زمین در این قاره متمرکز شده اند و بیش از نیمی از جمعیت مسافر این قاره همه ساله با تور آمریکا به این سرزمین سفر می کنند. تور آمریکا متنوع ترین تور گردشگری در جهان محسوب میشود. از سواحل آفتابی فلوریدا و کالیفرنیا تا آسمان خراش های نیویورک همگی از جاذبه های گردشگری هستند که در تور آمریکا شاهد آن ها هستیم. همان طور که گفته شد دره ها بخش بزرگی از مناطق طبیعی این خطه را تشکیل داده اند. سفر به دل دره های طبیعی آریزونا با تور آمریکا کاوشی تکرارناشدنی و البته مثال نزدنی است. در این جست وجو با ما همراه باشید.


تجربه سفر در دل دره های طبیعی  آریزونا در تور آمریکا


دره گراند ایالت آریزونا در تور آمریکا
برخی به این دره زاهد گوشه نشین در پارک ملی گراند یا گراند کانیون می گویند. این دره های عمیق چهره هایی متفاوت از هم دارند و بدنه آن ها بیشتر به رنگ قرمز شبیه است؛ گویا خاکی که در این بخش از تور آمریکا میبینید خواص متفاوتی دارد. در طول مسیر های پیاده روی در این دره می توانید قطارها و اردوگاه های متفاوت و زیبایی را در حال عبور ببینید. رودخانه کلرادو تنها بخشی از زیبایی های مناظر پیش روی شما در طول پیاده روی در این دره و در تور آمریکا می باشد.
دره طبیعی گلن در ایالت آریزونا  تور آمریکا
پرش از ارتفاعات این دره در رودخانه های مجاور آن بی شک از هیجان انگیز ترین تفریحات در تور آمریکا می باشد.فرسایش در طول زمان های مختلف سبب ایجاد برآمدگی و فرورفتگی و قوس های هنری زیبایی در بدنه این دره زیبا در تور آمریکا شده است. معابر پیاده روی در این گردش باریک هستند و به طور کلی سفر به دل دره های طبیعی ایالت آریزونا در تور آمریکا نیاز به احتیاط بیشتری دارد.