سنگ عجیب بلوگرادچیک تراشکاری طبیعت در تور بلغارستان

سنگ عجیب بلوگرادچیک تراشکاری طبیعت در تور بلغارستان

تور بلغارستان زیبایی های طبیعی زیادی دارد. یکی از کوه های معروف در جهان کوه های بالکان است که از این کشور می گذرد. آب و هوای متنوعی که در تور بلغارستان شاهد آن هستید بخش دیگری از این جذابیت است. تنوع آب وهوایی این کشور را به کشوری چند فصله تبدیل کرده است ! در حالی که می توانید از سواحل داغ با آب و هوای مدیترانه ای در جنوب با تور لذت ببرید باید از سرمای شمال کشور برحذر باشید. علاوه بر بالکان دو رشته کوه ریلا و پیرین از جاذبه های طبیعی در تور بلغارستان هستند. فرسایش این کوه ها در طول سالیان دراز سبب ایجاد عارضه های طبیعی نظیر دره ها و سنگ های زیبایی شده اند. سنگ عجیب بلوگرادچیک ؛ تراشکاری طبیعت در تور بلغارستان است که در طول سالیان دراز و بر اثر ریزش باران و برف از فرسایش کوه های مجاور ایجاد شده است و نقش امروزی خود را در تور بلغارستان یافته است.


بازدید از سنگ بلوگرادچیک تراشکاری طبیعت در تور بلغارستان


سنگ بلوگرادچیک احتمالا محبوب ترین پدیده طبیعی در اسکالی بلوگرادچیک است که در تور بلغارستان از آن بازدید می کنید.
برای رسیدن به این جاذبه طبیعی تنها نیاز است 3 ساعت وقت صرف کنید تا از صوفیه به سمت غرب آن و در خارج شهر برسید. این سه ساعت بازدیدی شگفت انگیز در تور بلغارستان خواهد بود. می توانید از زیباترین مناظر طبیعی در جاده های پیچ در پیچ بازدید کنید.
وصف طبیعت اطراف سنگ بلوگرادچیک
این بازدید تنها به مشاهده سنگی که بر اثر بارش های مختلف و توسط طبیعت تراشکاری شده است ختم نمیشود؛ مسلما سفر به غار ماگورا و تجربه آرامش در دریاچه Rabishko بخش جذاب دیگری در سفر شما با تور بلغارستان خواهد بود.
اگر بازدید از سنگ عجیب بلوگرادچیک ؛ تراشکاری طبیعت در تور بلغارستان را انتخاب کرده اید باید دقت داشته باشید که صعود از سنگ غیرممکن است و تنها می توانید در اطراف و با جمع تور پیاده روی کنید.