سواحل مسحور کننده در تور اسپانیا

سواحل مسحور کننده در تور اسپانیا

اسپانیا  شبه جزیره ای در جنوب غربی اسپانیا  است و تور اسپانیا به دلیل تعدد جزایر و اماکن تاریخی به عنوان یکی از پهناورترین کشور ها در اروپا شهرت دارد. علاوه بر جاذبه های گردشگری محبوب در تور اسپانیا مناطق طبیعی نظیرسواحل نیز به علت تعدد جزایری نظیر جزیره قناری و سوته طرفداران خود را دارند. 
آب وهوای اسپانیا معمولا مدیترانه ای و در برخی از فصول سال نظیر تابستان داغ و شرجی است. اگر زمان مناسبی را برای سفر با تور انتخاب کنید احتمالا بیشترین لذت را در سواحل مسحور کننده با تور اسپانیا خواهید برد.


تجربه بازدید از سواحل مسحور کننده در تور اسپانیا


قدم زدن در خط ساحلی آستوریاس در تور اسپانیا
دور از مسیرهای توریستی معمولی و در لبه صخره های انبوه خط ساحلی شرقی، آستوریاس به رنگی زمردی از ارتفاعات بیشتر به عنوان نفیس ترین ساحل در تور اسپانیا قرار گرفته است.اگر برای رسیدن به این ساحل از تپه ناهموار آستوریاس استفاده میکنید احتمالا از بازدید معابد زیبا در طول راه و در تور اسپانیا لذت خواهید برد.
پیاده روی در ساحل Langre در تور اسپانیا
دور از هیاهوی شهری در تور اسپانیا سواحل منزوی Langre  قرار گرفته اند که بی شک از دیدنی ترین سواحل کانتابریا در تور هستند. در طول ساحل مراتع سبز بی پایان و صخره هایی با قوس های هنری زیبا می بینید که در نقطه ای این ساحل را از بخش های اطراف مجزا می سازد.
تجربه بازدید از غرب ساحل کانتابریا در تور اسپانیا
سواحل غربی کانتابریا تقریبا شبیه بخش های ساحلی سیدنی هستند؛ با این تفاوت که طول این سواحل گاهی  به 50 کیلومتر میرسد و فعالیت های ماهیگیری رونق زیادی در سواحل عادی در تور اسپانیا دارند. مناطق طبیعی این سواحل به عنوان پارک های طبیعی بکر و دست نخورده از حفاظت بالای برخودار هستند. حمل و نقل به این بخش در تور برای مشاهده سواحل مسحور کننده در تور اسپانیا ساده است.