طبیعت مثال نزدنی در تور یونان را بشناسید

طبیعت مثال نزدنی در تور یونان را بشناسید

جنگل های بکر، کوه ها و دره ها، مناظر منحصر به فرد، دریاچه های نفس گیر، رودخانه ها، تالاب ها، پارک ها و...همه و همه محیط زیست و چشم انداز های خاصی هستند که تور یونان را تشکیل می دهند. در بهار، زمانی که طبیعت به تازگی بیدار میشود تور یونان دیدنی تر از هر زمان دیگر است. قلب طبیعت در تور یونان خلاصه میشود و زیبایی های بی نظیر در جهان با تور های نفریحی به این کشور برای اولین بار تجربه خواهد شد. تاریخ یونان نیز بیانگر اهمیت طبیعت و محیط اطراف برای مردمان این سرزمین بوده است. در کنار بازدید از مناطق تاریخی ، طبیعت مثال نازدنی در تور یونان را بشناسید و بازدید از آن ها را از دست ندهید.


سفر و لذت بردن از طبیعت مثال نازدنی در تور یونان


عبور از تنگه Vouraikos  برفراز  Odontotos در تور یونان
Vouraikos  تنگه غرور و شادی در تور یونان است که در ارتفاع 750 متری از سطح دریا واقع شده است. این منطقه زیباترین جاذبه آبی در تور را به تصویر میکشد و فصل بهار بهترین زمان برای دیدن از این زیبایی طبیعی می باشد.
عبور از این مسیر با قطارهای اروپایی صورت میگیرد و گفته میشود که این گشت و گذار دیدنی ترین سفر با قطار در تور یونان می باشد.
در فصل بهار، ایستگاه Zachlorou شگفت انگیز با آب های شفاف و بزرگ، درختان چنار قدیمی پوشش عظیم رودخانه ها چشم اندازه زیبایی را تشکیل می دهد.
تاکستان های بی نظیر در Halkidiki در تور یونان
کاوش در منطقه زرق و برق دار در Halkidiki، راه رفتن ، مشاهده مسیرهای انگوری یا تاکستان ها و بازدید از wineries مشهور در منطقه بی پایان از باغ های انگور همه و همه در غرب Halkidiki یافت می شود.غذاهای سنتی در این محل بهترین تجربه توریست ها در سفر با تور یونان خواهند بود. اگر طبیعت مثال نازدنی در تور یونان را بشناسید به خوبی می توانید این زیبایی ها را شناسایی نمایید.