عمق آرامش در سواحل افسانه ای میرتوس با تور یونان

عمق آرامش در سواحل افسانه ای میرتوس با تور یونان

تور یونان گنجینه ای برای آشنایی با میراث یونان و تاثیر روم باستان بر این سرزمین است.اما جالب توجه است که بدانید بخش عمده ای از این کشور پهناور اروپایی را جزایر و سواحل بی نظیر آن تشکیل می دهند. حال اگر اغلب سفر ها با تور یونان با اهداف بازدید از اماکن تاریخی انجام میشود به دلیل تبلیغات بیشتر این جاذبه ها در تور است.  به هر حال نمی توان شگفتی های طبیعی این سرزمین را نادیده گرفت. خلیج میرتوس یکی از بخش های آبی زیبا در منطقه ایونی کفالونیا است. کفالونیا در تور یونان و در استان جزایر ایونی واقع شده است و یکی از بزرگترین جزیره های زیبا و توریستی در تور به شما می رود. شما نیز می توانید عمق آرامش در سواحل افسانه ای میرتوس با تور یونان تجربه کنید. کافی است پیش از سفر از آگاهی لازم برخوردار باشید.


تجربه آرامش در سواحل افسانه ای میرتوس با تور یونان


موقعیت جزیره در تور یونان
این ساحل جادویی رنگ در شمال غرب یونان واقع شده است. رنگ های آبی و فیروزه ای آب های درخشان آن با سفید مرمری صخره ها می آمیزد و تصویر خاطره انگیزی را در ذهن توریست ها در تور یونان ایجاد می کند. پیش از این ساحل میرتوس 12 بار به عنوان برترین ساحل  در تور یونان معرفی شده است.
بخش های مختلف جزیره میرتوس 
این جزیره بخش های مختلفی دارد. بندر ماهیگیری آسوس یکی از نقاط کلیدی برای صرف ناهار و عصرانه در اطراف این جزیره در تور یونان می باشد. خود ساحل نیز در حدود یک مایل به سمت صخره هایی کشیده شده است که اطراف این منطقه را در تور پشتیبانی می کند. 
در بروشور هایی که برای بازدید از این منطقه در تور یونان تهیه می شود بازدید از آن به خورشید پرستان (!) توصیه شده است. به این معنا که تجربه زیر نظر گرفتن خورشید از بهترین مکان و عمق آرامش در سواحل افسانه ای میرتوس با تور یونان میسر می شود.