لذت خرید متفاوت در ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا

لذت خرید متفاوت در ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا

ویکتوریا ساختمانی معروفی برای خرید و گشت وگذار در تور استرالیا است که بنای آن و تاریخچه ساخت و معماری متفاوتش جلب توجه می کند. این بنا به عنوان یک سالن برای خرید و فروش در طول سال های 1893 تا 1899 ساخته شد. نمای متفاوت مرکز خرید از دور آن را بیش از یک مرکز خرید به موزه یا محل برگزاری اجلاس و رویداد های مهم تبدیل کرده است.
با این که ساختمان ویکتوریا در طول دوره های مختلف در تور استرالیا تغییرات زیادی داشته است و بارها مورد تخریب قرار گرفته است، اما همچنان با نمایی زیبا در تور و به صورت بازسازی شده چشم نواز می کند.
لذت خرید متفاوت در ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا را از دست ندهید. این بنا ارزش یک بار دیدن را دارد!


آشنایی با مرکز خرید کانونی ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا


تاریخچه ساخت مرکز خرید ویکتوریا
معمار جورج مک طراحی و ساخت این بنا را بر عهده داشته است .ساخت این بنا که در تور استرالیا شاهد آن هستید نقطه عطفی در تاریخ استرالیا است. در آن زمان دولت توانست با شروع پروژه ساختمان ویکتوریا بسیاری از صنعتگران را در اتفاقی نادر به کار گیرد.
وصف بنای ساختمان ویکتوریا
رنگ آمیزی های روی شیشه، مجسمه های کلاسیک در سردر و داخل بازار و مرکز خرید و گنبد ها از جمله کلیدی ترین بخش ها در نمای این بنا هستند. در این بنا یگ گنبد مرکزی بزرگ با بیست متر ارتفاع وجود دارد که به وسیله 20 گنبد کوچک تر در اطراف تزیین شده است. گنبد داخلی که در تور استرالیا می بینید از جنش شیشه و گنبد خارجی مسی است.
تغییرات ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا
بعد از 4 سال و با صرف 75 میلیون دلار این بنا بازگشایی شد و درحال حاضر لذت خرید متفاوت در ساختمان ویکتوریا در تور استرالیا مثال نازدنی است. کاشی کاری های داخل و قوس بنا مجددا بازسازی شده اند.