ماجراجویی تکرار نشدنی در کاخ سلطنتی مادرید با تور اسپانیا

ماجراجویی تکرار نشدنی در کاخ سلطنتی مادرید با تور اسپانیا

به جرئت می توان گفت که پشت اغلب آثار تاریخی در تور اسپانیا که به عنوان جاذبه گردشگری معرفی میشوند افسانه و داستان تخیلی جالبی نفهته است. کاخ های زیادی در مادرید وجود دارد و برخی اسپانیا را به عنوان کشور هزارکاخ نیز می شناسند؛ هرچند که تعداد کاخ ها و قصرهای آن به فرانسه نمیرسد. یکی از قصرهای مجلل و تاریخی در این سرزمین کاخ سلطنتی مادرید است که در غرب اروپا واقع شده است. کاخی که ساخت آن به سال 1738 برمی گردد و تکمیل ساختارش حدود 20 سال زمان برده است!
این کاخ محل اقامت خانواده سلطنتی اسپانیایی بوده است و در حال حاضر بازدید از آن فرصت  ماجراجویی تکرار نشدنی در کاخ سلطنتی مادرید با تور اسپانیا را فراهم کرده است. با ما همراه باشید و این فرصت را از دست ندهید!
بازدید از کاخ سلطنتی مادرید با تور اسپانیا
این کاخ مجلل حدود 2000 اتاق دارد و در حال حاضر محلی برای برگزاری آیین های مشترک و تشریفات عمومی است. اگر این کاخ را برای بازدید در تور اسپانیا انتخاب کرده اید تبریک می گوییم! شما محبوب ترین جاذبه توریستی در تور اسپانیا و در سال 2015 را تجربه خواهید کرد.
تاریخچه ساخت کاخ سلطنتی مادرید
بعد از آتش سوزی سال 1734 پادشاه فیلیپس به سرعت در صدد جایگزینی جنگل های سوخته شده با ساخت یک کاخ مجلل برآمد. کاخی که ساختارش به صورت آشکار از کاخ ورسای فرانسه الهام گرفته است. کاخ جدید هم اکنون بازسازی شده است و ساختار تازه آن در سال 1938 برای تجربه بهتر گردشگران در تور اسپانیا  احیا شد. 20 سال بعد از پادشاه فیلیپس محل فعلی کاخ که در تور می بینید گسترش داده شد و به تدریج 135 هزار متر مربع از زمین های اطراف را اشغال کرد.
وصف بنای کاخ سلطنتی مادرید در تور اسپانیا
برای وصف بنا با ما در ماجراجویی تکرار نشدنی در کاخ سلطنتی مادرید با تور اسپانیا همراه شوید. بزرگترین مکان این کاخ سالن مجلل ناهارخوری 400 متری آن است. ضلع غربی کاخ موزه ارتش سلطنتی است و  دیوارهای مخملی آن گنجینه های چارلز پنجم را دربردارند.