ماجراجویی سرد در دریاچه بایکال با تور روسیه

ماجراجویی سرد در دریاچه بایکال با تور روسیه

 دریاچه بایکال در تور روسیه انتخاب خوبی برای جست وجو گری در این کشور می باشد. زیباترین گیاهان و جانوران را در انواع گونه های سردسیری می توانید در تور روسیه و در اطراف دریاچه بایکال مشاهده کنید. کوه بایکال در شمال غرب دریاچه بایکال و در فلات سیبری قرار گرفته است و اگر از دریاچه بایکال بازدید می کنید پیشنهاد می کنیم حتما صعود به ارتفاعات اطراف را تجربه کنید.
سفر به دریاچه بایکال مسافرتی اکتشافی در تور روسیه می باشد و چشم انداز هایی که در این سفر مشاهده می کنید تنها به دریاچه بایکال در تور محدود نمیشود. برای ماجراحویی سرد در دریاچه بایکال در تور روسیه با ما همراه باشید.


سفر و ماجراجویی سرد در دریاچه بایکال در تور روسیه


صعود به ارتفاعات چرسکی در تور روسیه
مهم تر از هر چیز صعود به ارتفاعات چرسکی در تور می باشد. بهتر است ابتدا به ساکن از ارتفاعات بالا بروید و زمانی که خسته شدید سواحل  و رستوران های اطراف در تور روسیه را برای رفع خستگی خود انتخاب کنید.
لذت بردن از ماهی های تازه در اطراف دریاچه با تور روسیه
در اطراف دریاچه بایکال تازه ترین ماهی ها را می توانید خریداری کنید و سپس سفارش طبخ آن ها را به هفت روش مختلف بدهید : ماهی خشک شده، ماهی دودی، ماهی شور، ماهی سرد و...
گاهی برای تست کردن این ماهی های خوشمزه در تور روسیه مجبور میشوید ساعتی را در صف منتظر بمانید!
مشاهده چشم اندازه صخره ای شامانکا در تور روسیه
یکی از زیباترین نقاط در تور روسیه برای شکار چشم انداز های طبیعی و جذاب Shamanka Rock می باشد. برخی در این صخره های مرمری  مراسم های عرفانی برگزار می کنند و بنابراین بازدید از این چشم انداز در شب های تور روسیه زیباتر است.
بازدید از نرپا در تور روسیه
نرپا منطقه ای برای دیده بانی حیوانات هوشمندی نظیر فک ها میباشد که در اطراف دریاچه بایکال به شنا میپردازند. جست وجو حیوانات و حرکات آن ها نهایت ماجراجویی سرد در دریاچه بایکال با تور روسیه است.