مراکز تجاری وخرید در ارمنستان (3)

مراکز تجاری وخرید در ارمنستان (3)

در سال های اخیر مراکز خرید متعددی در تور ارمنستان افتتاح شده است که این کشور را در صنعت مد و فشن  و  عرضه پوشاک برند تا حد زیادی مشهور کرده است. خرید در تور ارمنستان بدون شک از مفرح ترین تور هایی است که می توان انجام داد. قبل از بازدید از این مراکز بهتر است ابتدا با انواع مراکز خرید و تجاری در ارمنستان آشنا شوید و سپس اقدام به خرید کنید.

بازار نینا

بازار نینا یا گنجینه های نینا  یک بازار سنتی برای خرید اقلام سنتی و دست دوز است که در تور ارمنستان و در جایگاه خود بی نظیر است. کالاهایی که در این بازار مشاهده می کنید به صورت مستقیم تحت نظر کمپانی نینا تولید میشود که به عنوان اقلام صادراتی به کشورهای مختلف نظیر آمریکا صادر میشود.

این بازار تنها برای خرید کردن در تور ارمنستان میان گردشگران محبوب نشده است؛ بلکه بازدید از آن نظیر بازدید از  موزه ای است که شما را با فرهنگ و آداب و رسوم ارمنی ها و تاریخ این کشور در تور ارمنستان آشنا می کند.

تور ارمنستان

مرکز خرید تاشیر

یکی از مراکز معروف در تور ارمنستان که انواع کالا ها را به صورت اصل در اختیار مشتریان قرار می دهد، مرکز خرید تاشیر ایروان می باشد. در این مرکز می توانید انواع کالا های مارک را جست وجو کنید و البته قیمت ها نیز به خاطر اصالت کالا و برند تولید کنندگان کمی نسبت به سایر فروشگاه ها بالاتر است. در این فروشگاه می توانید طلا، پوشاک و کفش و کیف خریداری کنید.

مرکز خرید مورگان

یکی دیگر از مراکز معروف که عرضه کننده پوشاک به صورت انحصاری است، مرکز خرید مورگان می باشد. مورگان برندی معتبر در جهان است و پوشاک آن نیز قیمت معقول تری نسبت به سایر برندها دارد. اگر به دنبال پوشاک دخترانه و زنانه هستید، از مرکز خرید مورگان در تور ارمنستان بازدید کنید.