مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش دوم)

مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش دوم)

شاید خرید کردن در تور بانکوک نسبت به سایر فعالیت های رایج برای مسافران هیجان انگیز تر باشد. قیمت ها در تایلند پایین هستند و برخی تور این کشور را برای واردات اجناس به ایران انتخاب می کنند. البته برخی از فروشگاه ها لوکس در تور تایلند قیمت های بالاتری دارند؛ اما متوسط هزینه ها به ویژه برای پوشاک در تور بانکوک منصفانه و مناسب است. برخی از بهترین مراکز خرید در تور بانکوک عبارتند از:
سفارت مرکزی
جدید ترین مرکز لوکس تجاری در تور بانکوک سفارت مرکزی می باشد که به دلیل تاسیس سفارت مرکزی بریتانیا در این محل به این نام مشهور شده است. طراحی این مرکز ادای احترامی به معابد بزرگ و بی شمار در تور تایلند می باشد و از کاشی و آلومینیوم درجه یک برای طراحی نمای داخلی و خارجی این مرکز استفاده شده است. نام های تجاری معروف زیادی در سفارت مرکزی میبینید که شاید قیمت اجناس آن کمی بالاتر از سایر فروشگاه های مشابه و لوکس باشد که در تور بانکوک به آن ها سر زده اید. هتل 6 ستاره بزرگی به صورت همزمان در سفارت مرکزی در حال ساخت است و مراکز دیگری نظیر رستوران ، کتابخانه و...در این فروشگاه معروف فعالیت دارند.
پارک بهشت یا پردس پارک ها
این پارک در محل سابق سری بانکوک واقع شده است و در حال حاضر به بزرگترین و پرافتخارترین مرکز تجاری در شرقی ترین نقطه این شهر تبدیل شده است که در تور بانکوک از آن بازدید می کنید. بازار یا مال بزرگ MBK  که در نزدیکی میدان سیام واقع شده است جزئی از ساختمان های جدید این پارک خرید و تجاری در تور بانکوک می باشد. در این پردیس بیش از 600 فروشگاه در 5 طبقه گسترش یافته اند و هر طبقه از آن به عرضه خدمت یا کالای متفاوتی نظیر وسیله ورزشی، مواد غذایی، نرم افزار و تکنولوژی و ...اختصاص یافته است.