مناطق طبیعی بدروم

مناطق طبیعی بدروم

بدروم نظیر سایر جزایر تفریحی و توریستی تور ترکیه ، مناطق طبیعی بدیع و دیدنی دارد که سبب شده است این جزیره به یکی از پرطرفدارترین مناطق ترکیه تبدیل شود.اگر تور بدروم را برای سفر انتخاب می کنید ، بازدید از جزایر ، دره ها ، سواحل و به طور کلی مناطق طبیعی بدروم را به شما توصیه می کنیم.


برخی از مناطق طبیعی بدروم


سواحل بدروم
در نقاطی از شبه جزیره بدروم ، روستاهای دلربایی وجود دارد که  سواحل دست نخورده ای نیز در محدوده این جزیره دیده میشود. در بخش های ساحلی ، ورزش های آبی بسیاری انجام میشود و کافه ها و رستوران های لوکس زیادی نیز وجود دارد.
کروز و سفر آبی
کشتی های کروز و سفرهای دریایی که در مجموع بهBlue Cruising در ترکیه معروف است ، از پرطرفدارترین تفریحات در بدروم است. این تفریحات از زمان های قدیم در دریای مدیترانه و اژه رایج بود ، امروزه به شکل کشتی های زیبا و با شکوه ، در حوالی ساحل، گردشگران زیادی را که تور ترکیه را انتخاب می کنند ، به سمت خود جذب می کند.
جزیره خرگوش ها
جزیره خرگوش ها، از نقاط تفریحی در بدروم است که رفت وآمد های مکرری به آن صورت میگیرد. برای رسیدن به این جزیره ، باید از دریاکنار  Gumuslukعبور کنید.
آسیاب های بادی بدروم
آسیاب های بادی بدروم ، در بالای تپه ی معروف Yalikavak قرار گرفته است ؛ محلی که رفت و آمد ها به منطقه ی گومبت بیشتر است و اگر تور بدروم را انتخاب کنید ، به احتمال زیاد از این منطقه بازدید خواهید کرد. بر فراز این آسیاب ها، بدروم در یک طرف و گومبت در طرف دیگر خلیج قرار گرفته است.
دره خواب
دره خواب ، منطقه ای زیبا در روستای خواب دره بدروم است.این دره به دلیل منطره زیبا ، کوه های مناسب برای کوه پیمایی و غار Gokceler مشهور است.