مناطق طبیعی تور مالدیو (بخش دوم)

مناطق طبیعی تور مالدیو (بخش دوم)

به طور کلی مالدیو جزیره ای شگفت انگیز است و تور مالدیو نیز از جمله تورهای رویایی برای گذراندن تعطیلات می باشد. ماله پایتخت این کشور است و در کنار آن شهرهای زیاد دیگری نیز وجود دارد. اما در تور مالدیو هر هتل یا مرکز تفریحی آن چنان گسترده و مجهز است که به نظر یک شهر جداگانه هستند.
همه چیز در تور مالدیو به آب ختم میشود و اکثر مناطق طبیعی مالدیو که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد نیز از اطراف با آب محصور شده اند.
دوسیت تانی
دوسیت تانی در تور مالدیو و در منطقه Mudhdhoo واقع شده است. این تفریحگاه زیبا که نظر بسیاری از گردشگران را در تور مالدیو به خود جذب کرده است از سبک و سیاق و فلسفه تایلندی الهام گرفته است. امکانات زیادی در اطراف طبیعت ناب دوسیت تانی در دسترس است : زمین های تنیس، ویلاهای لوکس و اختصاصی و...
گران قیمت ترین و لوکس ترین زندگی دریایی که ممکن است در آسیا به چشم خود ببینید را در تور مالدیو جست وجو کنید. امکانات غواصی  نیز در این منطقه فراهم شده است.
تفریحگاه هوافن فوشی
هوافن فوشی در اصل یک مرکز تفریحی است که در کنار زیباترین و پاک ترین آب های این کشور رویایی برپا شده است. تماشای زندگی زیر آب به واسطه هتل های زیردریایی در این منطقه تجربه ای شگفت انگیز در تور مالدیو می باشد.
مناظری که در این تفریحگاه ها مشاهده خواهید کرد، امکانات پذیرایی، اقامتگاه های زیردریایی با خدمات ریلکسیشن و ماساژ و...در جایگاه خود بی نظیر هستند.
جزیره کاکائو
کل این جزیره استراحتگاه ویژه ای برای مسافران در تور مالدیو می باشد که بهترین فرصت برای برای کسب آرامش فراهم می کند. برخی معتقدند شن و آب این قسمت در تور مالدیو شفا بخش است.
سونوا فوشی
این جزیره کوچک یک مرکز تفریحی است که با استفاده از عارضه های طبیعی این قسمت در تور مالدیو از یک گذرگاه ساده به یکی از محبوب ترین تفریحگاه ها تبدیل شده است.