مناطق طبیعی تور مالزی (بخش دوم)

مناطق طبیعی تور مالزی (بخش دوم)

یکی از کشورهای پیشرفته از نظر امکانات و توسعه در آسیا که اقتصاد خود را کمابیش در بحران اقتصادی دنیا حفظ کرده است، مالزی می باشد. کوه کینابالو در بورنئو، قلب طبیعت مالزی است و آب و هوای متعادل این کشور سبب به وجود آمدن جنگل های انبوه زیادی در این کشور شده است. بخشی از جاذبه های این کشور که سبب سرازیر شدن توریست های زیادی با تور مالزی شده است، مناطق طبیعی مالزی می باشد که با برخی از آن ها در ادامه آشنا خواهید شد.
غار  Gomantong 
از غارهای در دسترس و نزدیک در تور مالزی ، غار Gomantong  می باشد. این غار در یک منطقه جنگلی انبوه پنهان شده است . در اطراف غار Gomantong موجودات مختلفی را مشاهده می کنید. داخل غار خفاش ها در حال پرواز هستند و شاید منظره ترسناکی را برای توریست ها در تور مالزی ایجاد کند! اطراف این غار حیواناتی نظیر اورانگوتان را میبینید.
برای دسترسی به این غار باید مقداری با فوت و فن سنگ نوردی آشنا باشید. هرچند که غار Gomantong از جمله غارهای در دسترس در تور مالزی به حساب می آید، اما در حدود 45 دقیقه پیاده روی در جاده ای شیب دار را باید تحمل کنید!
غار گوزن و لانگ
تور مالزی تور بازدید از غارها است! این کشور منبعی از غارهای بزرگ و چشم اندازه های طبیعی زیبا در دنیا می باشد که در سراسر سال گردشگران زیادی را با تور مالزی به خود جذب می کند.
بزرگترین و طولانی ترین گذرگاه غار جهان با حدود 2 کیلومتر طول، غار گوزن و لانگ می باشد. بخش های مختلف این غار در تور مالزی به شکل طاقدیس و ناودیس مشاهده میشوند و محل مهاجرت خفاش های میباشد.
گوزن و 12 گونه از از خفاش های جهان غالب ترین حیواناتی هستند که در طول تور میتوانید در غار لانگ و گوزن مشاهده کنید.