مناطق طبیعی کوش آداسی

مناطق طبیعی کوش آداسی

یکی از مناطق توریستی که بازدید از  آن را در تور ترکیه به شما توصیه می کنیم ، کوش آداسی است. کوش آداسی یا جزیره پرنده ، یکی از زیباترین مناطق ترکیه است که در سفر به ترکیه  شاید از اولین مکان هایی باشد که جهت بهره مندی از مناطق طبیعی آن ، به آن جا سفر می کنند.
برای آشنایی با مناطق طبیعی کوش آداسی ، بهتر است که سفر خود را با کشتی آغاز کنید. تصور کنید که تور کشور ترکیه از همین نقطه آغاز میشود و می خواهید کل منطقه را رصد کنید.
زمانی که مهاجرت پرندگان را طی مهاجرت فصلی آن ها میبینید ، می توانید به  علت نام گذاری کوش آداسی یا جزیره پرنده پی ببرید.
اگر تور ترکیه را برای سفر خود انتخاب می کنید ، تماشای جاذبه های گردشگری کوش آداسی را از دست ندهید.کل منطقه ی کوش آداسی ، توسط کوه ها احاطه شده است که به دریا منتهی میشود. بنابراین قبلا به عنوان یک منطقه ی دفاعی در ترکیه به شمار می آمده است.
Scala Nuova
اوقاتی از روز را درScala Nuova  جهت مشاهده کشتی های کروزی که از این منطقه عبور می کنند صرف کنید. 
جزیره پرندگان یا Pigeon Island
این جزیره ، زیباترین منطقه ی کوش آداسی و سمبل آن است.  در اطراف این جزیره طبیعی ، می توانید موزه ها ، قایق های بزرگ و منظره ی پانوراما از کل منطقه را در طول سفر به ترکیه مشاهده کنید.
پارک ملی کوش آداسی
حدود 30 کیلومتر دورتر از کوش آداسی ، پارک ملی این منطقه واقع شده است که به آن میلی پارک نیز می گویند.  این پارک ، منطقه ای جنگلی و ساحلی است و می توان گفت در طول تور ترکیه ، هیچ نقطه ای چنین ترکیب زیبایی ندارد.
غار زئوس
این غار زیبا ، در میان درختان و گل های خوش عطر فراوانی مخفی شده است و وقتی از دور منطقه را برانداز کنید ، ورودی غار مشخص نیست.  آب معدنی این غار شهرت فراوانی در ترکیه دارد.