نمایش فرهنگ و هنر در موزه ها با تور اسپانیا

نمایش فرهنگ و هنر در موزه ها با تور اسپانیا

بعد از بازدید از مراکز تاریخی، سواحل خیس دریای مدیترانه، گشت و گذار و عبادت در کلیسا های معرف در تور اسپانیا نوبت به موزه ها، روح  جاذبه های توریستی در تور اسپانیا می رسد.موزه ها نشانگر تاریخ و فرهنگ هر کشور هستند و تور اسپانیا نیز به جهت برخورداری از تاریخ غنی در گذشته های دور موزه های زیادی دارد؛ موزه هایی که  دیدگاه شما را نسبت به گذشته یک کشور، مردمان و تاریخی که پشت سرگذاشته اند تغییر می دهند. به طور خلاصه نمایش فرهنگ و هنر در موزه ها با تور اسپانیا لذت بخش است  و تجربه خوبی خواهد بود.


بازدید از نمایش فرهنگ و هنر در موزه با تور اسپانیا


بازدید از موزه پرادو در تور اسپانیا
پرادو مجموعه یا کالکشنی عظیم و قیمتی از آثار باستانی دارد و در تور اسپانیا  بسیار محبوب است. در این موزه گنجینه های هنر بی همتا و خاصی نهفته است. کالکشن های فعلی این موزه تقریبا کامل است و در سال 2009 در حدود 12 گالری جدید با افزایش فضای نمایشگاه افزوده شده است.
بیش از هر چیز پرادو آثار مربوط به قرون وسطی را در بردارد و  نقاشی هنرمندان بزرگی نظیر  وتیچلی، رافائل، کررگگیو، تیتان، و تینتورتو در آن نگهداری میشود؛ گویا سمفونی اشکال دراین سایت تاریخی در تور اسپانیا فراهم شده است!
بازدید از موزه دیدنی گوگنهایم بیلبائو در تور اسپانیا
شکل خاص موزه گوگنهایم بیلبائو شکل گوش را برای بازدیدکنندگان در تور اسپانیا تداعی می کند. برای این معماری فوق العاده از تیتانیوم و ورقه های  لازم فشرده استفاده میشده است. در موزه گوگنهایم بیلبائو برخلاف موزه پرادو به آثار معاصر توجه میشود و گنجینه های تازه تر نگهداری میشود. در این موزه آثار جدیدتری تحت عنوان کارهای معاصر قرار گرفته اند، چیزی که به همراه پرادو نمایش فرهنک و هنر در طول تور اسپانیا می باشد.