پیاده روی در ارتفاعات برومو و شرق جاوا با تور اندونزی

پیاده روی در ارتفاعات برومو و شرق جاوا با تور اندونزی

در مجمع الجزایر گسترده اندونزی یکی از شاهکار های طبیعت که در تور اندونزی چشم نوازی می کند کوه های این منطقه هستند. کوه 2300 متری برومو یکی از شاهکارهای خلقت است که به عنوان ساختار نمادین در تور از آن یاد می شود. با این که همچنان دود سفید گوگردی از دهانه کوه آتشفشانی برومو خارج میشود اما همچنان توریست ها تمایل زیادی برای پیاده روی و کوه نوردی در این ارتفاعات در تور اندونزی دارند. برخی از مناطق اطراف به دلیل فوران قریب الوقوع این کوه آتشفشانی خطرناک مسدود شده است؛ این چشم انداز تاثیر گذاراز محبوب ترین مناطق طبیعی در تور اندونزی است. پیشنهاد می کنیم  پیاده روی در ارتفاعات برومو و شرق جاوا با تور اندونزی را حتما یک بار امتحان کنید.


تجربه پیاده روی در ارتفاعات برومو و شرق جاوا با تور اندونزی


کوه برومو در جاوه شرقی اندونزی و درحوالی کوه سمرو واقع شده است. دهانه این کوه آتشفشانی با حجم زیادی از شن و ماسه پوشیده است. بخاراتی که از دهانه خارج میشود گاهی وضعیت بازدید از منطقه در تور اندونزی را در حالت بحران قرار می دهد.
افسانه های پیرامون کوه برومو در تور اندونزی
برخی افسانه ها از قربانی شدن شاهزاده شجاع در دوران گذشته برای خانواده اش در این کوه حکایت دارند. بدین منظور جشنواره های خرافی و گاهی عجیب برای پرتاب غذا به سمت قربانگاه این جوان به صورت سالانه در تور اندونزی برگزار می شود.
چرا به برومو سفر کنیم؟
ترکیب زیبایی های طبیعی با خطرات غیرقابل پیش بینی بازدید از این کوه را در تور اندونزی جذاب تر کرده است؛ منطقه ای که بر خلاف تصور برخی به جای این که متروک و ترسناک تلقی شود به عنوان یکی از زیباترین چشم اندازهای طبیعی در تور برشمرده می شود. 
پیاده روی در ارتفاعات برومو و شرق جاوا با تور اندونزی در ماه های ژوئن و آگوست که بارندگی کمتر است بیش تر توصیه می شود.