چشم اندازهای نفس گیر در تور ایتالیا

چشم اندازهای نفس گیر در تور ایتالیا

تور ایتالیا یکی از پرطرفدارترین تور ها میان گردشگران ایرانی و خارجی می باشد.ایتالیا یا چکمه اروپایی یکی از کشورهای توسعه یافته در جنوب اروپا می باشد که تاریخ غنی از امپراطوری روم را در گنجینه خود دارد.  ایتالیا از جمله کشورهای پیشرفته در اروپا است که آب  وهوای معتدلی دارد و سواحل آن که شامل دریای مدیترانه  نیز میشود دست نخورده و بکر هستند. این سفر فرصت مناسبی برای لذت بردن از این سواحل، جاذبه های تاریخی و سایر چشم اندازهای نفس گیر در تور ایتالیا می باشد. بدون شک از مهم ترین مکان های دیدنی ایتالیا کولوسئوم است اما زیبایی های ایتالیا فقط به این ختم نمیشود و در تور ایتالیا میتوانید از تعداد بیشماری جاذبه های تاریخی و طبیعی دیدن کنید .

بازدید از چشم انداز های نفس گیر در تور ایتالیا

بدون شک از مهم ترین مکان های دیدنی ایتالیا کولوسئوم و شهر پمپی ایتالیا است اما زیبایی های ایتالیا فقط به این ختم نمیشود ، در ایتالیا میتوانید از تعداد بیشماری جاذبه های تاریخی و طبیعی دیدن کنید .

سفر آبی در دریاچه کومو با تور ایتالیا

دریاچه کومو ایتالیا

دریاچه کومو از زیباترین و نفس گیر ترین جاذبه های طبیعی تور ایتالیا می باشد که توسط کوه های متعدد و شهرهای کوچک زیبا احاطه شده است.

این دریاچه محل رفت و آمد و اقامت افراد قدیمی و ثروتمند است و معمولا  ویلاهای مجلل قدیمی را در اطراف دریاچه کومو در تور مشاهده می کنید. رفت و آمد در مسیر دریاچه از قرن یازدهم آغاز شده است و آب  وهوای معتدل آن مشابه با سواحل دریای مدیترانه می باشد.

خط ساحلی آمالفی در تور ایتالیا

خط ساحلی آمالفی ایتالیا

به گفته برخی ساحل آمالفی زیباترین ساحل در دریای مدیترانه است که با تور ایتالیا در دسترس است. کشش این جزیره سبب شده است که افراد زیادی در اطراف این خط ساحلی  کسب و کار راه اندازی کنند. خط ساحلی در امتداد شبه جزیره سورنتین واقع شده است. صنایع زیادی در امتداد این خط ساحلی فعالیت دارند که معمولا توریست های در تور ایتالیا استقبال زیادی از آن ها به عمل می آورند. آمالفی مدتی است که به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز انتخاب و معرفی شده است.شهرهای دامنه کوه به صورت شیب دار و با نمای جالبی استقرار یافته اند؛ چیزی که بخش دیگری از چشم اندازهای نفس گیر در تور ایتالیا را تشکل می دهد!