چشم انداز زیبای سه قوس اترتات در تور فرانسه

چشم انداز زیبای سه قوس اترتات در تور فرانسه

تور فرانسه بخش های جالب و هیجان انگیزی دارد که با تعامل طبیعت جالب تر نیز میشود. آب های اطراف در تور فرانسه سبب ایجاد ساختار و عارضه های طبیعی جالبی شده اند. صخره های گچی و سفید اطراف این کشور نیز نمونه هایی از عارضه های بی نظیر در اروپا می باشند. 
سه قوس طبیعی اترتات شناخته شده ترین منظره طبیعی در نرماندی علیا در تور فرانسه می باشد که بازدید از آن سفر یک روزه دل پذیری را برای شما رقم می زند. تنها کافی است قبل از سفر خود اطلاعاتی پیرامون چشم انداز زیبای سه قوس اترتات در تور فرانسه داشته باشید که در ادامه می خوانید.


تجربه بازدید از چشم انداز زیبای سه قوس اترتات در تور فرانسه 


در اصل  اترتات نام یکی از شهرهای شمالی فرانسه است که سه قوس یا سه طاق اترتات در این شهر قرار گرفته اند.
اترتات به خاطر سه قوس طبیعی در میان صخره های گچی و منظره بی نظیری که ایجاد کرده است تا این حد در تور فرانسه محبوب شده است. این شگفتی در منطقه طبیعی آزاد و به عنوان سنگریزه های سفید شهرت دارد. قوس های موجود توسط کلود مونه و امپرسیونیست های معروف دیگری نوزدهم نقاشی و اجرا شده اند.
وصف بنای اترتات در تور فرانسه
دو قوس اصلی این بنا با پیاده روی در محور اقیانوس از دور دیده میشوند و مشابه با دو تکه سفید با شکل نا مشخص در تور فرانسه هستند. قوس بنای این صخره ها روی شیب ها واقع شده اند و بنابراین توصیه میشود از همراه بردن کودکان در طول سفر با تور فرانسه به این نقطه خودداری شود.
قوس سوم از دو قوس اول بزرگتر است و به سمت جنوب غربی دریا قرار گرفته است. مناطق ساحلی اترتات علاوه بر چشم انداز زیبای سه قوس اترتات در تور فرانسه  تفریحات زیادی را به مشتاقان طبیعت در تور ارائه می دهند.