چشم انداز های شگفت انگیز در تور کره جنوبی

چشم انداز های شگفت انگیز در تور کره جنوبی

موقعیت جغرافیایی خاص کره جنوبی و دریای اطرافش نقش موثری در شکل گیری طبیعت بی نظیری که در تور کره جنوبی میبینید داشته است. کره در میان سایر کشورهای آسیای شرقی چشم انداز های عجیب تر و متفاوت تری دارد.حرفه ای ترین عکاسان از سراسر جهان برای ثبت تصاویر دیدنی از طبیعت این کشور با تور کره جنوبی بدان سفر می کنند. جالب توجه است که کره جنوبی بیشترین کاوشگران طبیعت را بعد از آفریقا و مناطق استوایی به خود جذب می کند و از طریق برگزاری تور درآمد چمشگیری نصیب این کشور می باشد.اگر شما نیز علاقمند به ماجراجویی هستید، آشنایی با چشم اندازهای شگفت انگیز در تور کره جنوبی برای ردیابی بهترین سوژه های طبیعی ضروری است.


آشنایی با چشم اندازهای شگفت انگیز در تور کره جنوبی


چشم انداز طبیعی Hapcheon daraknon در تور کره جنوبی
تراس های مزارع برنج در جئونسانگنام و طبقات مختلف شالیزارها چشم انداز فوق العاده ای در تور کره جنوبی هستند. Daraknon یک اصطلاح کره ای است که به تراس های بلند و باریک اطلاق میشود و این مزارع نیز مشابه با همین تراس ها هستند.
تالاب آپو در تور کره جنوبی
این تالاب زیستگاه بیش از 1000 گونه گیاهی و جانوری است و در تور کره جنوبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.صبح زود یا آخرشب بهترین زمان برای عکسبرداری در میان مه، باران و آب و هوای سرد اما دل پذیر این تالاب در تور کره جنوبی می باشد.
روستای  Hamdeok  در تور کره جنوبی
این روستا یکی از زیباترین روستاهایی است که در تور کره جنوبی می بینید. Hamdeok حدود 30 دقیقه با فرودگاه جیجو فاصله دارد. این روستا پوششی از گل های کلزا دارد و چشم انداز فضایی آن از دور بی نظیر است. قایق رانی در کنار این گل های زیبا یکی از پرطرفدارترین فعالیت ها در تور کره جنوبی است. برخی به ساحل اطراف این منظره سواحل یاقوت کبود می گویند که یکی از چشم انداز های شگفت اگیز در تور کره جنوبی می باشد.