کارهایی که با سفر به بانکوک می توان انجام داد (3)

کارهایی که با سفر به بانکوک می توان انجام داد (3)

به صورت کلی سفر با تور بانکوک یک سفر غنی از جنبه تفریحی و گردشگری می باشد. تور تایلند امکان سفر به سایر شهرهای جذاب این کشور را فراهم می کند. بنابراین  انتخاب تور این کشور برای تفریح ، خرید و گردشگری گزینه مناسبی می باشد.

برخی از کارهایی که با سفر به تور بانکوک می توان انجام داد عبارتند از:

بازدید از فروشگاه های بزرگ

بازدید از فروشگاه های بزرگ در تور بانکوک تنها یک خرید ساده نیست. در فروشگاه های بانکوک می توانید همزمان ازفعالیت های مختلف تفریحی استفاده کنید. سینما، ورزش های آبی ، بازی های مختلف نظیر بولینگ و ... را همه و همه می توانید در تور بانکوک تجربه کنید.

تور بانکوک

مشاهده مبارزه موی تای

موی تای یک ورزش رزمی است که در سراسر تور تایلند می توانید در شهرهای مختلف مبارزه سخت میان رقبای این رشته ورزشی را مشاهده کنید. در ورزشگاه بانکوک معمولا مسابقات بزرگی برای داوطلبان این رشته برگزار میشود؛ می توانید در تور بانکوک وقتی را هم برای مشاهده این ورزش مهیج اختصاص دهید.

بازدید از خانه های سنتی

خانه های سنتی تایلند که معماری آن بسیار به معماری چینی ها شباهت دارد، از جاهای پرطرفدار در میان گردشگران تور هستند. نمونه ای از این خانه ها، خانه جیم تامپسون است که به سبک معماری تایلندی ساخته شده است.

بازدید از پارک Lumpini

 اگر از رفت و آمد و عبورو مرور در خیابان های پر ازدحام در تور بانکوک خسته شده اید، پارک Lumpini را از دست ندهید. این مکان پارک مرکزی بانکوک است و فضای سبز قابل توجهی را احاطه کرده است. مردم بانکوک اوقات زیادی را در این مکان صرف می کنند.

تست غذاهای تایلندی

بانکوک تور لذت بردن از غذاهای بی نظیری است که احتمالا اسم آن ها را نیز تا به حال نشنیده اید. حتما از غذاهای تایلندی و بومی خود بانکوک تست کنید.