کوهستان گردی را با سفر به تاناتروجا در تور اندونزی تجربه کنید

کوهستان گردی را با سفر به تاناتروجا در تور اندونزی تجربه کنید

مجمع الجزایر اندونزی گنجینه های بی نظیر و بی حد و حصری دارد.  فرهنگ و آداب و رسوم این مناطق با این گنجینه ها تلفیق می شود و نهایتا بهترین تجربه را با تور اندونزی برای گردشگران رقم می زند.
در حدود 13500 جزیره تحت پشتیبانی و حکومت اندونزی قرار دارند که متفاوت ترین و یکی از محبوب ترین سواحل را در منطقه به خود اختصاص داده اند. از گردشگری در خیابان های جاکارتا با تور اندونزی تا بازدید از منطقه ی کوهستانی و روستای دورافتاده تاناتروجا.
تاناتروجا در در استان سولاوسی جنوبی اندونزی واقع شده است و سفر بدان منطقه نه تنها شما را از زندگی مدرن شهری در تور اندونزی دور می کند بلکه سفری متفاوت و عقبگرد در زمان خواهد بود.
اگر اندونزی را برای تعطیلات انتخاب می کنید بعد از جاذبه های داخل شهری توصیه می کنیم کوهستان گردی را با سفر به تاناتروجا در تور اندونزی تجربه کنید.


سفر و تجربه کوهستان گردی را با سفر به تاناتروجا در تور اندونزی


معرفی منطقه
خانه های قایقی شکل در تاناتروجا از مهم ترین جاذبه های معماری این منطقه هستند. از قدیم تاناتروجا به نام سرزمین آسمانی پادشاهان مشهور بوده است. 
این منطقه زیبا در 328 کیلومتری شمال ماکاسار، مرکز استان سولاوسی جنوبی، در مناطق مرتفع مرکزی قرار گرفته است.
معرفی جاذبه ها
Pallawa: یکی از زیباترین محدوده های تاناتروجا که با خانه و دیوارهای متعددی محصور شده است و محل برگزاری مراسم تدفین و آیین های مختلف در تور اندونزی می باشد.
Lemo: محلی سنتی و صخره ای متفاوت که در آن گالری مجسمه ها را در تور مشاهده خواهید کرد.
خانه های سنتی Tongkonan: این خانه ها با سقف های شیب دار در تور اندونزی هستند که باور های دینی مردم با گوشه گوشه آن گره خورده است. آب مقدس یکی از مهم ترین جاذبه هایی است که مردم را به سمت بازدید از این خانه ها می کشاند.
تمام این زیبایی ها در کوهستان و منطقه ای دورافتاده شکل گرفته است. کوهستان گردی را با سفر به تاناتروجا در تور اندونزی تجربه کنید.