گشت و گذار در چشم نوازترین ارتفاعات جهان در تور اروپا

گشت و گذار در چشم نوازترین ارتفاعات جهان در تور اروپا

تور اروپا توری ترکیبی از جاذبه های مدرن و سنتی است و زیباترین چشم اندازها را به تصویر می کشد. در این قاره سبزترین مکان های طبیعی را جست وجو و در مزارع و مراتع سرسبز آن گشت و گذار کنید. چشم اندازهای طبیعی برتری در تور اروپا در دسترس شما است که بهترین مکان برای ثبت عکس های نمونه سال هستند؛ عکس هایی که شاید ثبت آن ها در هیچ کجا از کره زمین به این سهولت و زیبایی امکان پذیر نباشد. ارتفاعات اروپا تنها بخشی از مناطق طبیعی در تور هستند که سفر به این نقاط مقصد بسیاری از توریست ها می باشد. مقصدی بی همتا که به منزله گشت و گذار در چشم نوازترین ارتفاعات جهان در تور اروپا می باشد.


تجربه سفر در چشم نواز ترین ارتفاعات جهان با تور اروپا


بازدید از دره دورو در تور اروپا
دره دورو یکی از زیباترین چشم اندازها را درارتفاعات اطراف در تور اروپا دارد. این دره در کشور پرتغال واقع شده است. کشوری که بخش عمده ای از زیبایی های این قاره را تشکیل می دهد.دره ای که به عقیده برخی  توریست ها را در تور اروپا سحر و جادو می کند. با خروج از پورتو رود زیبای دورو را می بینید که از دامنه کوه جاری می شود. این دره یکی از میراث جهانی یونسکو در تور اروپا است که دسترسی به آن از طریق کشتی کرو، قطار و هلی کوپتر امکان پذیر است.
توسکانی بی نظیر در تور اروپا
توسکانی یکی از جاذبه های گردشگری بین المللی در تور اروپا است که علاوه بر این که در کتابچه میراث جهانی یونسکو ثبت شده است به عنوان زیبایی بلامنازع در این کشور و در اطراف دریای  Tyrrhenian شناخته میشود. در این منطقه زیبا مناظر بکری از کوه های آلپ را مشاهده می کنید که بازدید از برخی دست ساخته های انسان در مسیر مربوطه در کنار گشت و گذار در چشم نوازترین ارتفاعات جهان در تور اروپا این سفر را متفاوت تر می کند.