گیرنه مقصد بندری زیبا در تور قبرس شمالی

گیرنه مقصد بندری زیبا در تور قبرس شمالی

گیرنه مقصدی تفریحی و بندری در تور قبرس شمالی است. به گیرنه گیرنه ترکی نیز می گویند؛ چرا که در جانب ترکی سرزمین قبرس یا قبرس شمالی واقع شده است. با وجود زیباترین جاذبه های طبیعی در قلب گیرنه این شهر به یکی از مقاصد توریستی کامل در تور قبرس شمالی تبدیل شده است. اولین بار گیرنه توسط آخایوس، یکی از مستعمره نشینان یونانی تاسیس شد؛ پس از آن گیرنه با ورودنیروهای ملل مختلفی نظیر رومی های شرقی، فرانک ها، و ونیزی ها توسعه داده شد. گیرنه به واسطه بنادر متعددی که دارد مرکز صادرات و واردات کلیدی در این کشور است و اغلب مسافران در تور، گیرنه؛ مقصد بندری زیبا در تور قبرس شمالی را می شناسند. برای آشنایی بیشتر با جزییات این شهر در تور قبرس شمالی با ما همراه باشید.


سفر به گیرنه مقصد بندری زیبا در تور قبرس شمالی


ذخایر میوه این منطقه غنی است. نعمت های زیادی با توجه به طبیعت و خاک حاصل خیر گیرنه وجود دارد و گذراندن تعطیلات در رستوران ها فرصت مناسبی برای مشاهده طبیعت زیبا و بنادر پر رونق در تور قبرس شمالی می باشد.
دیوارهای کلیسای گیرنه نشانه ای از قدمت این سرزمین دارد. این کلیسا اولین بار در قرن یازدهم ساخته شد و تا مدت ها محل عبادت رومیان ساکن گیرنه بوده است. زیباترین مناطق طبیعی تور قبرس جنوبی را در غرب گیرنه می توانید جست وجو کنید.
ساحل لاک پشت گیرنه در تور قبرس شمالی
ساحل لاک پشت گیرنه از مناطق دیدنی و البته حفاظت شده در تور قبرس شمالی است. این ساحل همه روزه از ساعات 5 عصر تا 9 شب حفاظت میشود.
از شمال دریایی که در بخشی از آن ساحل لاک پشت را مشاهده می کنید منطقه سبزی پیش روی شما است. این منطقه به سبزی 5 انگشت در تور قبرس شمالی مشهور است. با شکوه ترین مناظر در گیرنه مقصد بندری زیبا در تور قبرس شمالی را میان قایق بادبانی و ماهیگیری این منطقه جست وجو کنید.