۱۰ کاری که باید در تور آدلید استرالیا انجام دهید (قسمت دوم)

۱۰ کاری که باید در تور آدلید استرالیا انجام دهید (قسمت دوم)

در مقاله قبل توضیح مفصلی از هر کدام از کارها داده شده و در این مقاله هم به دیگر کارهای مهم تور استرالیا میپردازیم با ما همراه باشید :

کارهایی که در تور آدلاید استرالیا باید انجام دهید :

برای خرید به بخش شرقی بروید

در جستجوی یک شیء تزئینی هستید؟ از بخش شرقی آدلاید، خیابان Rundle دیدن کنید. این منطقه که زمانی محل برگزاری بازار مرکزی بوده است، اکنون تبدیل به خرده فروشی دوران رنسانس شده است. برای خرید هدیه به Bauhaus  ، برای خرید لباس خانه به bimbo ، و برای خرید محصولات با نام برندهای معروف به  sooki  سری بزنید. پس از یک روز طولانی خرید می توانید در کافه Nano به سوختگیری مجدد بپردازید.

 

در بهترین سواحل آدلاید ریلکس کنید

هنگامی که mercury زیاد می شود، روانه یکی از سواحل اقیانوسی معروف تور آدلاید شوید. می توانید از شلوغی و ازدحام Glenelg و یا آرامش و سکوت Henley و Grange همراه با اسکله چوبی، کافه های ساحلی و رستوران های سنتی لذت ببرید. برای داشتن یک تجربه ساحلی لذتبخش تر به سمت  semaphore رانندگی کنید. در آنجا، گردشگاه ها، فروشگاه های fish’n’chip  ، محدوده امن برای شنا کردن و پارک برای بازی کودکان وجود دارند.

 

به حیات وحش بومی آدلاید نزدیک شوید

از باغ وحش آدلاید، که با مرکز شهر ۱۰ دقیقه فاصله دارد و منزلگاه بیش از ۱۸۰۰ حیوان از قبیل کانگروها، کوآلاها، و گونه های جانوری بومی است دیدن کنید. برای یک ماجراجویی جذاب تر می توانید به Temptation Sailing مراجعه کنید که امکان تماشای دلفین ها و گشت زنی دریایی در نزدیکی لنگرگاه را فراهم کرده است.

 

در مقاله قبل با عنوان ۱۰ کاری که باید در تور آدلاید استرالیا انجام دهید ، به کارهای ارزان قیمت تور استرالیا اشاره کردم که در هنگام سفر به استرالیا انجام دهید این کارها عبارت بودند از بازدید از خیابان های باریک و قدیمی آدلاید استرالیا ، خرید محصولات محلی از بازار اصلی آدلاید ، بازدید از بندر قدیمی آدلاید و بازدید از گالری معروف آدلاید .

با دوچرخه به گشت زنی در آدلاید بپردازید

سوار یکی از دوچرخه های مجانی که می توان از بسیاری از ایستگاه های CBD آنها را تهیه کرد از قبیل  Bicycle SA  واقع در خیابان Franklin  و بسیاری از دفاتر شوراهای محلی، شوید. استفاده از دوچرخه یکی از راه های سرگرم کننده برای گشت زنی در شهر است که عمدتا مسطح است البته یک مسیر بسیار زیبا در مجاورت پارک Linear  به سمت ساحل Henley  وجود دارد. طی این مسیر در هر روز حدودا ۴۰ دقیقه طول می کشد.

 

از استادیوم جدید آدلاید دیدن کنید

استادیوم آدلاید که به عنوان زیباترین استادیوم کریکت جهان مورد تمجید قرار گرفته است، اخیرا تحت یک مرمت ۶۱۰ میلیون AUD $ قرار گرفته است. نتیجه این بازسازی بسیار خیره کننده است. به یک تور راهنما ملحق شوید که شما را به پشت صحنه این مکان حیرت انگیز خواهد برد. از کلکسیون Bradman ، اشیاء برجسته و عکس های کلکسیون خصوصی Sir Donald Bradman  برجسته ترین گوی زن جهان، دیدن کنید.  

 

روانه تپه های آدلاید شوید

روانه تپه های آدلاید شوید. مکانی آرامبخش برای شارژ شدن دوباره. تپه ها تنها پشت صحنه جغرافیایی شهر نیستند بلکه بخش عظیمی از مواد غذایی آن را تهیه می کنند و همچنین بزرگترین محل تهیه شراب همراه با ۵۰ درب شراب انبار هستند. برای صرف نهار در The Lane Vineyard یا Bird in Hand توقف کنید.