10 کاری که باید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید

10 کاری که باید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید

با کمک این ۱۰ نکته می توانید غذا، اپرا، گردش های ساحلی و تاریخی خوبی را در تور استرالیا سیدنی تجربه کنید

کارهای جالبی که میتوانید برای شناخت بهتر شهر در تور استرالیا سیدنی انجام دهید :

سواحل موج سواری در سیدنی استرالیا ، لنگرگاه طبیعی خیره کننده و خانه اپرای سیدنی، مقاومت ناپذیر هستند. سیدنی استرالیا علاوه بر عجایب ساخته دست بشری اش، توسط اجزای طبیعی بیشماری نیز از قبیل باغ های عمومی زیبا، جزایر بندری و سواحل بکر و دست نخورده و تعادل آب و هوای استرالیا مورد رحمت قرار گرفته است. به علاوه  سیستم حمل و نقل عالی و تور گردشگری سفارشی، گشت و گذار در  سیدنی را بسیار لذتبخش و هزینه تور استرالیا را بسیار معقول تر کرده اند.

در باغ وحش Taronga سیدنی با حیوانات صحبت کنید

از باغ وحش Taronga که در یک منقطه خیره کننده در کنار دریا واقع شده است، دیدن کنید. این باغ وحش منزلگاه ۲۹۰۰ گونه نادر و بومی از قبیل گوریل ها، ببرها، پلنگ ها، شامپانزه ها، زرافه ها، کانگروها و کوآلاهاست و فاصله کمی از Circular Quay  دارد. برای محل خواب مناسب می توانید پکیج های Roar & Snore  تور نوروزی استرالیا را رزرو کنید که در آنها میهمانان می توانند شب در باغ وحش کمپ بزنند.

در خانه اپرای سیدنی به پشت صحنه بروید

در اطراف Circular Quay قدم بزنید و ببینید که چگونه خانه اپرای سیدنی در حال درخشش است. خانه اپرا همراه با یک برنامه متنوع یکی از شلوغ ترین مکان های شهر در زمینه موسیقی، هنر و نمایش است. برای آگاهی از عملکرد عوامل این برنامه ها، به یک تور پشت صحنه ملحق شوید. این تور دارای اطلاعات مفید بسیاری هستند و به زبان های مختلفی از قبیل ژاپنی، چینی و فرانسوی در دسترس هستند.

از پل لنگرگاهی سیدنی بالا بروید

پل لنگرگاهی سیدنی که با نام مستعار the coathanger  نیز شناخته می شود یک شاهکار مهندسی است که در سال ۱۹۳۲ افتتاح شد. گردشگران می توانند در محوطه وسیع این پل که بر روی بندرگاه سیدنی قرار گرفته است، آزادانه قدم بزنند یا دوچرخه سواری کنند. اما بهتر از این، می توانید یکی از اردوهای بیشمار "بالا رفتن از پل" را رزرو کنید که شما را به بالا و درون بنای فوقانی خواهند برد. نیازی به داشتن مهارت های خاص صعود کردن نیست.

در مسیر خیره کننده Bondi به Coogee Trail پیاده روی کنید

سواحل بیشماری در نزدیکی Bondi  به همین زیبایی وجود دارند از قبیل Tamarama، Bronte و Coogee . برای لذت بردن از این خط ساحلی زیبا، به برنامه پیاده روی Bondi to Coogee ملحق شوید، با این کار می توانید از تمامی سواحل استرالیا سیدنی دیدن کنید و از چشم اندازهای زیبای اقیانوسی سیدنی لذت ببرید. در این مسیر کافه های بسیار، مناظر طبیعی زیبا و بکر و محل های مناسبی برای شنا کردن نیز وجود دارند.