10 کاری که باید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید (قسمت دوم)

10 کاری که باید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید (قسمت دوم)

در ادامه مقاله قبل با عنوان 10 کاری که باید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید به دیگر فعالیت های تور سیدنی میپردازیم :

کارهایی که میتوانید در تور استرالیا سیدنی انجام دهید :

در بهترین رستوران های سیدنی غذا بخورید

در  quay  که دارای چشم اندازی زیبا از بندرگاه سیدنی استرالیا است غذا میل کنید. این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های جهان شناخته می شود. در قلب شهر، رستوران تور استرالیا برنده سال،  sepia  غذا و شراب الهام گرفته از ژاپنی ها را سرو می کند.  rockpool را از دست ندهید، این رستوران الماسی است که غذاهای کلاسیک با طعم های آسیایی را سرو می کند.

 

محکومی را که در صخره های سیدنی جان سپرد بشناسید

اگر در پس ظاهر زیبای این شهر کاوش کنید، تاریخی رنگارنگ را خواهید یافت. صخره ها یک یادآور تاریخی از دوران مستعمراتی هستند. در حالیکه بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های سنگ فرش شده تفرج کنند، تورهای پیاده روی در میان صخره ها تصویری از اولین اروپایی های مستقر در میان صخره ها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. درس تاریخ خود را با بازدید از Fort Denison ، جزیره ای که قلعه کوچک و توپ های خودش را دارد، کامل کنید.

تور استرالیا

در بندرگاه زیبای سیدنی قایقرانی کنید

سوار شدن بر یک کشتی فری و سفر بهManly یکی از تجارب گردشگری فوق العاده تور استرالیا سیدنی است اما دریانوردی با قایق خودتان در لنگرگاه حتی از آن هم بهتر است. کمپانی های بسیاری اعم از Sydney By Sail   این قایق ها را سرویس دهی می کنند. چرا در کلاس دریانوردی در یکی از خیره کننده ترین راه های آبی دنیا ثبت نام نمی کنید؟

 

از باغ های سلطنتی Botanic سیدنی دیدن کنید

باغ های سلطنتی Botanic زیبا، پهناور و محلی برای تحقیقات علمی هستند و برنامه های آموزشی بسیاری در آنها برگزار می شود. در این باغ ها مسیرهای پیاده روی و همچنین قطارهای زیبا برای سواری کودکان وجود دارند. در پیاده روی هایی که به طور رایگان دارای راهنما هستند و در محوطه ای به مساحت ۳۰ هکتار واقع شده اند، می توانید درباره این باغ ها اطلاعات کسب کنید. به علاوه تورهای مخصوص میراث بومی و چشیدن غذاهای محلی نیز وجود دارند.

 

در جزیره Cockatoo در بندرگاه سیدنی کمپ بزنید

یک شب در جزیره Cockatoo که در لنگرگاه میانی پشت پل لنگرگاه استرالیا سیدنی واقع شده است، کمپ بزنید. نه تنها هنگامی که بیدار می شوید حیرت انگیزترین چشم انداز را در مقابل خود خواهید یافت  بلکه درباره تاریخ این جزیره به عنوان یک زندان برای محکومین و پس از آن به عنوان یک محوطه کشتی سازی نیز آشنا خواهید شد. چادر خود را همراه داشته باشید و یا در جزیره یک چادر از قبل برپا شده را اجاره کنید.

تور استرالیا

به حیات وحش در کوههای آبی بروید

پارک ملی کوههای آبی که برای پرتگاه های آبی رنگش و صخره های Three Sisters سه خواهر، معروف است - در مجاورت هتل های دلپذیر و شهرستان های کوچک- تنها چند ساعت با تور سیدنی فاصله دارد. کوهها مکان محبوبی برای پیاده روها، کوهنوردان، و افراد دوستدار طبیعت هستند و برای بیش از ۱۰۰ سال است که گردشگران به آنجا می روند. بنابراین بهتر است کمی فعال شوید و مکانی را برای دوچرخه سواری کوهستانی و یا با طناب از کوه فرود آمدن انتخاب کنید.