آب و هوای دبی

آب و هوای دبی

سفر با تور دبی سفر به سواحل، شن ها، بیابان های بی نظیر و مراکز خرید بزرگ و بی همتا در خاور میانه است. به صورت کلی ماه های آپریل تا نوامبر زمان خوبی برای انتخاب تور دبی می باشد. دمای هوا در این ماه ها حدود 30 درجه است که تا حد زیادی از میزان نرمال خود پایین تر است و بهترین زمان برای استفاده از آفتاب ملایم دبی است. در ادامه به بررسی آب وهوای دبی به صورت جزئی تر میپردازیم.
ماه های نوامبر تا آپریل
این دوره بهترین زمان برای سفر با تور دبی به این این شهر است. در خلیج عربی دمای هوا معمولا حدود 45 درجه سانتی گراد است که در ماه های دسامبر و آگوست  کاهش می یابد. میانگین دما در فصول سرد سال حدود 30 درجه سانتی گراد است و در این ماه ها شاهد بارش های موسمی در تور دبی خواهیم بود.
ژانویه و فوریه
در این ماه ها شاهد بادهای ملایم و خنکی در تور دبی هستیم که کمی حرارت را تعدیل می کند.
ژوئن تا سپتامبر
تجربه ثابت کرده است که سفر در این ماه ها بدترین ماه های سال برای تور دبی هستند! فعالیت های آبی در دبی از مهیج ترین بخش ها در تور دبی هستند که متاسفانه رونق خود را در ماه های ژوئن تا سپتامبر از دست می دهند. آپریل و اکتبر ماه هایی هستند که دمای هوا تا 50 درجه هم افزایش می یابد.
فعالیت هایی نظیر شن نوردی و بیابان گردی های مهیج با ماشین های غول پیکر در تور دبی و در ماه های ژوئن تا سپتامبر با مشکلاتی نظیر توفان شن همراه است.
در ماه های ژانویه تا مارس جدا از این که توفان شن لذت بردن از فعالیت های رایج را غیرممکن می کند؛ بهترین زمان برای خرید در تور دبی هستند. به علاوه آفتاب در این ماه ها عمود نمی تابد.