آب و هوای مشهد

آب و هوای مشهد

کلان شهر مشهد واقع در شمال شرق کشور، منطقه ای پر بازدید و مکانی برای فرود تور های گردشگری می باشد. تور مشهد چه داخلی و چه خارجی نیازمند شناخت آب و هوای مشهد در فصل های مختلف بوده و کمک بسیاری به مسافرت های گردشگران خواهد نمود. آب و هوای کلی مشهد معتدل بوده ولی دارای تغییرات زیادی است اما دارای آب و هوای متمایل به سرد و خشک می باشد.
آب و هوای مشهد در بهار
تور مشهد در بهار با آغاز تعطیلات نوروز شروع شده و یکی از بهترین فصل های سال برای مسافرت به مشهد می باشد. آب و هوای مشهد در بهار نه از نظر گرما و نه از نظر سرما آزار دهنده نبوده و بسیار دلچسب می باشد. آب و هوای مشهد در این فصل با تغییرات دما باز هم عالی است. در این فصل مکان های تفریحی مشهد بسیار شلوغ است.
 آب و هوای مشهد در تابستان
تور مشهد در تابستان بدلیل تعطیلی های شغلی و درسی با استقبال بی نظیری روبرو می شود. آغاز مسافرت های تور مشهد در سه ماه تابستان افزایش می یابد و تابستان شلوغ ترین فصل تور مشهد می باشد.
آب و هوای مشهد در تابستان در گرم ترین شرایط به 40 درجه بالای صفر می رسد. تابستان های این شهر گرم و خشک است. آب و هوای مشهد در بیشترین درجات بسیار گرم و آزار دهنده می باشد.
آب و هوای مشهد در پاییز
تور مشهد در پاییز از استقبال کمتری برخوردار است. در این فصل از سال به دلیل اتمام تعطیلات شغلی و درسی، تور های مشهد مسافران بسیار کمتری نسبت به دیگر فصل ها دارند. یکی از ویژگی های این فصل وجود تور های لحظه آخری و فروش بلیت های ارزان قیمت است که از نظر اقتصادی بسیار بصرفه برای مسافران این تور می باشد.
آب و هوای مشهد در پاییز سرد و خشک می باشد. آب و هوای مشهد در این فصل در کمترین درجه هوا بسیار خشک می باشد.
آب و هوای مشهد در زمستان
تور مشهد در زمستان نیز با استفبال کمی روبرو می باشد. تور های لحظه آخری و بلیت های ارزان قیمت از ویژگی این فصل از سال است.
آب و هوای مشهد در زمستان در سرد ترین شرایط 20 درجه زیر صفر می رسد. زمستان های این شهر سرد و مرطوب است. آب و هوای مشهد در کمترین درجه بسیار سرد می باشد.