آداب و رسوم و فرهنگ آنتالیا

آداب و رسوم و فرهنگ آنتالیا


با وجود این که آداب و رسوم و سنت های آنتالیا مدتی است که کمرنگ تر شده است ، مثلا آداب مربوط به حضور زنان در جامعه و یا حقوق آن ها که بخشی از فرهنگ آنتالیا را تشکیل می دهد ، اما هنوز هم آشنایی با فرهنگ آنتالیا ، برای داشتن سفری مطمئن تر در تور آنتالیا به شما کمک می کند. با شناختن این آداب و رسوم ، می توانید تعامل بهتری را با مردمی که در آنتالیا و مجموعا تور ترکیه میبینید داشته باشید.
آداب عمومی حضور در اماکن مختلف
هرچند در گذشته پوشش خاصی برای زنان در آنتالیا تعریف شده بود ، اما در حال حاضر زنان می توانند با پوشش دلخواه اما با رعایت حدود خاص در جامعه حاضر شوند. مصرف مشروبات الکلی برخلاف رسوم و آداب است و لازم است قبل از ورود به هر مکانی که با فرش پوشیده شده است ، کفش خود را درآورید.
آداب برخورد و معاشرت
به کسانی که با تور به آنتالیا سفر می کنند ، تاکید میشود که حتما برخی از عبارات ترکی را یاد بگیرند. زیرا در خرید در تور ، با مردمی مواجه می شوید که سعی دارند با برخورد گرمی ، از شما پذیرایی کنند. بنابراین به رسم ادب ، اغلب بازدید کنندگان در تور آنتالیا ، برخی از کلمات را یاد میگیرند.
تعارف 
وقتی از فروشگاه خاصی خرید می کنید ، ممکن است فروشنده از شما بخواهد که مدتی را برای صرف چای یا قهوه با آن ها بگذرانید.  اگر بازدید کنندگان این دعوت را رد کنند ، این برخورد یک توهین برای میزبانان در تور است. 
فرهنگ آنتالیا
آنتالیا محلی مناسب برای گذراندن تعطیلات و اوقات فراغت است.  پرتقال سمبل این شهر است که بیشتر به سبب وجود باغ های انبوه پرتقالی است که در تور آنتالیا میبینید. در بسیاری از آثار تاریخی این منطقه نیز نقوش پرتقال به چشم می خورد. همچنین در ورودی اکثر مکان های عمومی ، پرتقال های چوبی یا پلاستیکی به نمایش گذاشته شده است.