آکواریوم کیش

آکواریوم کیش

یکی از مکان های تفریحی و لذت بخش جزیره کیش، آکواریوم کیش می باشد. تور کیش بدون آکواریوم آن دلچسب نخواهد بود. آکواریوم معروف این منطقه توریستی هر گردشگر و مسافر داخلی و خارجی تور را به سمت خود جذب می کند. 
آکواریوم کیش مجموعه ای بی نظیر و کمیاب از انواع گیاهان، آبزیان و گونه های مختلفی از انواع جانوان، خزندگان (مار ها و تمساح ها)، پرندگان، پستانداران و ماهیان آب های شور ور شیرین می باشد.


موقعیت مکانی آکواریوم کیش


موقعیت مکانی آکواریوم کیش، شمال شرقی جزیره کیش در کنار ساحل می باشد. آکواریوم کیش در ساختمان کانون هنر قرار گرفته است که در مرکز جزیره کیش واقع شده است.
از ویژگی های این مکان تفریحی بی نظیر، قرار گرفتن آن در نزدیکی پارک آهوان کیش می باشد. نزدیک بودن این دو مکان تفریحی موجب جذب گردشگران تور کیش به این مکان ها شده است. هنری طبیعی، زنده و خدادادی در آکواریوم کیش به چشم می خورد که هیچ مسافری نمی تواند آن را از دست بدهد. در این میان خرید از مرکز خرید دامون کیش به یاد ماندنی را نیز فراموش نکنید.


امکانات آکواریوم کیش


آکواریوم کیش مملو از جانوران بی نظیر دریای خلیج فارس می باشد. نمونه ای کوچک، زنده و بی نظیر از درون اعماق این دریای زیبا در داخل آکواریوم کیش قابل مشاهده می باشد. انواع مختلف ماهیان و آبزیان متعلق به خلیج فارس سال هاست که خود را در جلو چشمان گردشگران و سیاحتگران داخلی و خارجی تور کیش می بینند و خاطره ای دلنشین برای مسافران از خود به جای می گذارند.
امکانات آکواریوم کیش محدود به قشر و سنین خاصی نمی باشد. دیدن این مکان توسط کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان بعنوان یک پدیده بی نظیر، موجب آرامش و تسکین خواهد شد.


قیمت بلیط آکواریوم کیش


قیمت بلیط آکواریوم کیش بستگی به پکیج انتخابی مسافران تور (یعنی پکیجی شامل مکان های تفریحی به همراه آکواریوم کیش) و قیمت های متفاوت شرکت های ارائه دهنده خدمات تور کیش دارد.
در صورتی که قصد رزرو هتل را دارید، مطالب بیان شده در مورد هتل داریوش کیش و هتل ترنج کیش را مطالعه فرمائید.