از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه

از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه

تور روسیه بهترین موقعیت برای دیدن نادرترین پدیدهای زمین شناسی از نزدیک و به صورت همزمان است. این مکان ها بیش از این که اهمیت توریستی داشته باشند در تحقیقات مختلف زمین شناسان جهان نقش دارند و جهت تحقق های فرآینده های زمین شناسی آن ها را بررسی می کنند. اگر بخواهیم از زیبایی های طبیعی برای گردشگران در تور روسیه صحبت کنیم مسلما ساعت ها زمان می برد؛ به علاوه بسیاری از این جاذبه ها با وجود زیبایی های طبیعی که دارند برای گردشگران در تور قابلیت دسترسی ندارند و صعب العبور می باشند. در این مطلب لیستی از بهترین جاذبه های طبیعی در تور را تهیه کرده ایم که تجربه سفر و بازدیدی مهیج از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه را برای شما فراهم می کنند.


بازدید از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه 


تجربه بازدید از کوه های آتشین در تور روسیه
کوه های آتشین در رودخانه آمور درست در منطقه ای به نام آمور قرار گرفته اند. این منطقه  که در تور روسیه می بینید اولین بار توسط نیکولای دانشمند معروف روسی طی سفر او به جنوب شرق دور روسیه کشف شده است. شواهد نشان داده است که این کوه آتشین فعالیت ظاهری و شاخصی نداشته است؛ اما 300 سال است که بخارات گوگردی از دهانه آن خارج میشود و بنابراین صعود به آن در تور روسیه کمی خطرناک است.
آب معدنی اسولسکی 
آب معدنی اسولسکی ته نشینی نمکین در تور روسیه است که در نزدیکی شهرستان سولیکامسک واقع شده است. حدودا از قرن پانزدهم از این ته نشین کوچک نمک استخراج شده است. به نظر می رسد این مکان برای اولین بار در سال 1906 حفر شده است و  مقداری پتاسیم و مواد معدنی از آن استخراج شده است و از آن پس با عنوان چشمه آب معدنی معروف شده است.
همان طور که می بینید از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه همه و همه جذابیت های خاص خود را دارند!