اماکن مقدس دیدنی در تور بلغارستان

اماکن مقدس دیدنی در تور بلغارستان

تور بلغارستان تور محبوب مسافران و توریست هایی است که سفر با تورهای خارجی را در اولویت اول خود قرار می دهند. رشته کوه ها و سواحل بکر این منطقه سبب شده است که تور بلغارستان با لقب جواهر گردشگری  میان گردشگران شناخته شود. خوش بختانه این منطقه از نعمت دریای سیاه بهره مند شده است و به واسطه این منطقه طبیعی آب وهوای متعادل و دلچسبی را در سراسر طول سال برای گردشگران تور ایجاد کرده است. اماکن مقدس دیدتی در تور بلغارستان تنها بخشی از جاذبه های گردشگری تور بلغارستان هستند که بازدید از آن ها را به شدت توصیه می کنیم!


آشنایی با اماکن مقدس و زیبا در تور بلغارستان


صومعه ریلا در تور بلغارستان
این صومعه شگفت انگیز در دره های جنگلی ریلا واقع شده است و تقریبا می توان گفت که بزرگترین صومعه ای است که در تور بلغارستان شاهد آن خواهید بود. نقاشی های پرجنب وجوش و زیبا در صومعه ریلا سبب شده است که این جاذبه گردشگری در تور به اولین و برترین دیدنی در تور های تفریحی تبدیل شود که قطعا از انتخاب های اول مسافران خواهد بود.
کلیسا بویانا در تور بلغارستان
این کلیسا یکی از زیبایی های جذاب در تور بلغارستان است که اگرچه از برخی از زرق و برق های رایج در انواع کلیسا ها بی بهره بوده است اما نام آن به عنوان میراث جهانی در یونسکو ثبت شده است. در این گنج تاریخی می توانید نقاشی های قرون وسطی را مشاهده کنید که مثال درخشانی از هنر این مرزو بوم می باشد و حتی می توان به عنوان یک موزه نیز در تور به آن توجه داشت.
مسحد جامع جومایا در تور بلغارستان
از قدیمی ترین مساجد در اروپا که ساخت آن به قرن چهاردهم بازمی گردد مسجد جومایا در تور بلغارستان است که بدون شک سزاوار قرار گرفتن در لیست برترین اماکن مقدس در تور بلغارستان می باشد.