بازدید از سرزمین قلعه ها با تور قبرس شمالی

بازدید از سرزمین قلعه ها با تور قبرس شمالی

قبرس سرزمینی پهناور است که به دو ناحیه شمالی و جنوبی تقسیم شده است. این سرزمین  منطقه ای تحت تسلط ترک ها است و در واقع جزیره ای خوش آب وهوا در حوالی دریای مدیترانه می باشد. تور قبرس شمالی در میان مسافران و گردشگران خارجی شهرت زیادی دارد و از آن جایی که دین و مذهب اغلب مردم در قبرس به فارسی زبانان شهرت دارد بنابراین می توانید ایرانی های زیادی را در تور قبرس شمالی در این کشور مشاهده کنید. تور قبرس شمالی تور تنوع و دیدن جاذبه های تاریخی بی نظیر در دنیا است. بازدید از جاذبه های گردشگری باستانی در تور در واقع بازدید از سرزمین قلعه ها با تور قبرس شمالی می باشد. در این بازدید پرهیجان همراه ما باشید.


راهنمای بازدید از سرزمین قلعه ها در تور قبرس شمالی


قلعه گیرنه در تور قبرس شمالی
شهر گیرنه در قرن دهم میلادی برای پادشاهان  قبرس توسط سربازان روم شرقی ساخته شد. قلعه گیرنه که در تور مشاهده خواهید کرد در این شهر قرار دارد. کل شهر تحت سلطه عثمانی ها، ترک ها و حتی بریتانیایی ها و محل اقامت و استراحتگاه سربازان بود. رفته رفته بر مسافرانی که از این شهر عبور می کنند افزوده شد و این شهر و قلعه معروف گیرنه به یکی از محبوب ترین مناطق تاریخی در تور قبرس شمالی میان گردشگران تور شهرت یافت. قلعه گیرنه معماری باستانی این جزیره و مردمان آن را در تور قبرس شمالی به توریست ها نشان می دهد. این قلعه سدی دفاعی در برابر حملات عرب بوده است.
قلعه سنت هیلاریون در تور قبرس شمالی
قلعه رویایی سنت هیلاریون در شهر گیرنه در تور قبرس شمالی واقع شده است و رنگ سفید آن با ساختار افسانه ای که دارد همواره برای شرکت والت دیزنی الهام بخش بوده است. این قلعه از زیباترین قلعه های مخروبه در تور قبرس شمالی می باشد و بازوهای ساختمان و ارتفاع بنا به نحوی رویایی به نظر میرسد. معماری این بنا  نشانگر ساخت آن در دوران جنگ های صلیبی میباشد و یکی از دلایل نامگذاری این جزیره به  بازدید از سرزمین قلعه ها در تور قبرس شمالی همین قلعه سنت هیلاریون است.