باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را بشناسید!

باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را بشناسید!

گردشگری یکی از منابع درآمد عمده کشور سنگاپور را تشکیل می دهد و تورهای سنگاپور نیز جذابیت زیادی میان گردشگران دارند. سنگاپور تاریخ و فرهنگ خود را حفظ کرده است و در عین حال نیز کشوری مدرن و توسعه یافته در قاره آسیا می باشد. شاید در میان سایر کشورهای توسعه یافته در آسیا سنگاپور اقتصاد قدرتمند تری داشته باشد و بنابراین سرمایه گذاری از سایر کشورها و سفر با تور به این سرزمین درآمد مناسبی خواهد داشت.
تور سنگاپور تجربه ای گرم و داغ در میان درختان استوایی است و آب و هوای 4 فصلی دارد. همین موضوع سبب به وجود آمدن باغ های رنگارنگ و وسیعی در این کشور شده است که برخی از آن ها به عنوان میراث جهانی یونسکو نیز شناخته شده اند. اگر قصد دارید به این مناطق طبیعی زیبا سفر کنید بد نیست قبل از هر چیز باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را بشناسید.


با باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور آشنا شوید


باغ های خلیج در تور سنگاپور
باغ های خلیج در تور سنگاپور یکی از لذت بخش ترین تفریحات در این کشور برای گریختن از شلوغی های شهر و زندگی در میان گیاهان بی نظیر و گاهی نادر می باشد. تنوع زیستی این باغ در کنار بزرگترین آبشار سرپوشیده جهان در باغ های خلیج تجربه ای شگفت انگیز در تور سنگاپور می باشد. بهتر است قبل از بازدید این باغ ها در تور سنگاپور بلیت رزرو کنید.
باغ گیاهی در تور سنگاپور
باغ گیاهی در تور سنگاپور نباید با باغ خلیج در این کشور اشتباه گرفته شود. سنگاپور اولین بار در دهه گذشته امتیاز جهانی خود را برای دربرداشتن بزرگترین میراث باغ های دنیا دریافت کرد. تمام باغ هایی که در تور سنگاپور مشاهده می کنید حفاظت شده هستند. دقت کنید که در طول سفر با تور حتما از باغ ملی ارکیده نیز بازدید کنید.
باغ بنسای یکی دیگر از بخش های حیرت انگیز در تور سنگاپور می باشد؛ تنها کافی است قبل از سفر خود سایر باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را نیز بشناسید.