بهترین رستوران ها در ترکیه (بخش دوم)

بهترین رستوران ها در ترکیه (بخش دوم)

در تور ترکیه بیش از هر چیزی رستوران های رنگارنگ را مشاهده می کنید که به شکل های مختلف غذاهای ترکی را سرو می کنند. وعده های غذایی و شیوه طبخ آن ها در تور اهمیت زیادی دارد و لازم است که از میان رستوران های متعددی که در تور ترکیه میبینید، بهترین رستوران های ترکیه را برای صرف وعده های غذایی خود انتخاب کنید. برخی از بهترین رستوران هایی که محبوبیت و شهرت زیادی در ترکیه دارند و می توانید با خیال راحت از غذای این رستوران ها استفاده کنید عبارتند از:
رستوران  Cibalikapı Balıkçıs  
اگر به دنبال غذاهای دریایی در تور ترکیه هستید و به سلامت خود در طول سفر با تور اهمیت می دهید، رستوران دریایی Cibalikapı Balıkçıs انتخاب مناسبی است. Balıkçısı  در زبان ترکی به معنای ماهیگیر است و این برند منسوب به یک ماهیگیر کهن سال است که سال ها قبل این رستوران را تاسیس کرده است و حالا به شهرت امروزی خود در تور ترکیه رسیده است.
صرف غذا در این رستوران کمی نسبت به سایر رستوران های ترکیه پرهزینه است و اگر می خواهید اوقات خود را در این مکان بگذرانید، قبلا میز رزرو کنید و سعی کنید در تور ترکیه روزهایی غیر از شنبه و جمعه را برای صرف غذا در Cibalikapı Balıkçıs انتخاب کنید.
رستوران Fıccın
در Fıccın می توانید لذیذ ترین غذاهای ترکی و چرکسی یا قفقازی را تست کنید. محبوب ترین غذایی که در تور ترکیه در این رستوران تست می کنید، نمونه قفقازی کوفته های ترکی است.
رستوران Hayvore
اگر از خوردن کباب های محلی ترکی در رستوران های مختلف در تور ترکیه خسته شده اید، می توانید انواع غذاهای حاشیه دریای سیاه را در رستوران Hayvore  میل کنید. ماهی کولی سیاه، سوپ کلم، حبوبات چایلی (یک ظرف لوبیا از منطقه چایلی) و  نان ذرت از جمله غذاهای موجود در منو این رستوران در تور ترکیه است.