بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

اندونزی یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در جهان است و معروف ترین جزیره این سرزمین، بالی به عنوان جاذبه گردشگری برتر در جهان با تور بالی شناخته میشود. خاک حاصلخیر این جزیره ، برخورداری از منابع طبیعی وسیع و گنجینه های زیست محیطی بسیار آن تور بالی را به تور کاوشگری برای برخی از گردشگران تبدیل کرده است. این منطقه استوایی انواع جاذبه های طبیعی را دربردارد. یکی از زیباترین بخش هایی که در تور بالی تجربه خواهید کرد آبشارهای بی همتا بالی است. پیشنهاد می کنیم با مطالعه این مطلب بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

در تعطیلات بهشت را در آبشار ها با تور بالی تجربه کنید

آبشار Munduk و Melanting در تور بالی

Munduk و Melanting دیدنی ترین نقطه در مناطق کوهستانی هستند که در تور بالی تجربه خواهید کرد. این آبشار در جنگل های سرسبز آسیای شمالی بالی قرار گرفته است و بعد ازپیاده روی در حدود 300 متر از جاده اصلی  در تور بالی در دسترس خواهد بود.در طول راه مناظر آرامش بخشی را مشاهده می کنید که  در نهایت با مه سرد و عجیبی در اطراف آبشار خاتمه می یابد. برای دوستداران طبیعت در تور بالی پل اطراف این آبشار لذت بخش ترین نقطه خواهد بود؛ نقطه ای که بدان اوج سقوط در عبور گفته میشود!

بازدید از آبشار Sekumpul در تور بالی

این آبشارمجموعه ای از هفت یا هشت آبشار باریک است که در قلب بامبوهای جنگل سرسبز در تور بالی قرار گرفته اند. این آبشار در روستایی ساحلی به نام Sekumpul واقع شده است و نامگذاری آن به همین دلیل است. آبشار از دو منطقه در بالادست تغذیه میشود و در پاییز تا 80 متر ارتفاع می یابد.

اقامت در خانه های تابستانی اطراف در تور بالی تجربه به یادماندنی خواهد بود؛ تجربه ای که به واسطه آن می توانید بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید.