جاذبه های طبیعی تور ساموئی (بخش دوم)

جاذبه های طبیعی تور ساموئی (بخش دوم)

سواحل سامویی در میان سایر جزیره ها در تور تایلند، به سبب شن های سفید و کریستالی و آب های درخشانی که تماشای آن ها زیر نور ماه، می تواند دل انگیز ترین فعالیت در تور سامویی باشد، در میان توریست ها محبوب شده است.

سواحل سامویی و سایر جاذبه های طبیعی این منطقه معمولا از بخشی محصور به درختان و باغ های نارگیل هستند و از بخش های دیگر به خلیج تایلند محدود میشوند.یکی از مهم ترین جاذبه ها در تور سامویی، مکان های طبیعی سامویی می باشد که در بخش اول با برخی از سواحل محبوب در تور آشنا شدید. سایر جاذبه های طبیعی پرطرفداردر تور سامویی عبارتند از:
خلیج فانگ کا
یکی از زیباترین خلیج ها در اطراف جزیره ساموئی خلیج فانگ کا می باشد که در نزدیکی ساحل Taling Ngam  واقع شده است. ساحل اطراف این خلیج برای شنا کردن مناسب نیست؛ چرا که آب کم عمق است و معمولا به سبب ورود آب های دیگر گل آلود میشود. اما یکی از بهترین منظره های طلوع و غروب آفتاب در تور سامویی را می توانید در محدوده خلیج فانگ کا مشاهده کنید. این زیبایی در روز های روشن و پاک تابستانی بیشتر میشود.
خلیج  Thong Krud
این خلیج نیز در اطراف ساحل  Taling Ngam واقع شده است و از زیباترین مناظری است که در تور خواهید دید. سواحل این اطراف برای ماهیگیری رونق بیشتری دارند؛ اما باز هم برای شنا کردن در تور سامویی مناسب نیستند.
ساحل  Choeng Mon
این ساحل در حدود 4 کیلومتری از ساحل چاونگ واقع شده است. شن های زیبا و پاک این ساحل برای دوستداران آرامش در طول سفر با تور تایلند بی نظیر است.
ساحل بودا بزرگ
این ساحل  که به ساحل بنگ راک نیز شهرت دارد  حدود 12 متر از بودا طلایی بزرگ در تور سامویی ارتفاع دارد که نقطه عطف ارزشمندی در تور تایلند محسوب میشود.