جاذبه های طبیعی تور ساموئی (بخش سوم)

جاذبه های طبیعی تور ساموئی (بخش سوم)

سامویی  یا ساحل نارگیل ، یکی از امن ترین مناطق گردشگری در تور تایلند است که از جاذبه های طبیعی بسیاری غنی شده است. برخی سامویی را بعد از جاذبه های طبیعی پوکت و چانگ زیباترین جزیره در تور برمیشمارند و آن را از جهت مناطبع طبیعی به عنوان غنی ترین منطقه گردشگری می دانند. در ادامه با سایر جاذبه های طبیعی سامویی آشنا خواهید شد.
ساحل  Bo Phut  
این ساحل از بزرگترین دهکده های ماهیگیری در تور سامویی است و به عنوان اسکله کوچکی نیز در رفت و آمد کشتی ها و قایق های تفریحی زیادی فعالیت دارد. ساکنان اصلی سامویی این ساحل را به عنوان مقر اسکی روی آب، موج سواری و قایقرانی  می شناسند.
ساحل  Mae Nam
این ساحل گسترده با 5 کیلومتر وسعت در نزدیکی ساحل Bo Phut قرار گرفته است و به عنوان نقاط داغ و دیدنی برای مسافران تور  شناخته میشود. خانه هایی ییلاقی اطراف این سواحل و امکانات ورزش های آبی از چشم گیر ترین جاذبه های این نقطه در تور سامویی می باشد.
ساحل بانگ پو
بهترین ساحلی که برای علاقمندان به غواصی در تور  توصیه می کنیم، ساحل بانگ پو می باشد که آرام ترین  بخش از دریا را در اطراف خود محصور کرده است.
آبشار هین لات
در ناحیه جنوب Na Thon آبشار هین لات واقع شده است که با درختان متعدد نخل و نارگیل محاصره شده است.  در این آبشار استخرهای طبیعی زیادی ایجاد شده است که به صورت حفره هایی برای استفاده از آب طبیعی و حمام کردن استفاده میشود. حدود 2 کیلومتر باید پیاده روی کنید که به بالاترین نقطه از این آبشار برای دیدن سایر زیبایی های تور سامویی برسید.
آبشار  Na Muang
این آبشار 40 متری در بخش های  جنوبی Na Thon واقع شده است. بازدیدکنندگان این جاذبه طبیعی در تور سامویی باید نسبت به سایر بخش ها بیشتر مراقبت کنند؛ چرا که تخته سنگ های زیادی در کف این آبشار وجود دارد.