جاذبه های گردشگری تور تایلند-بخش دوم

جاذبه های گردشگری تور تایلند-بخش دوم

اگر به بازدید از جاذبه های گردشگری تور تایلند علاقه دارید و تور تایلند را در میان سایر کشور های آسیایی انتخاب کرده اید، آشنایی با این جاذبه ها، تاریخچه مکان ها و امکانات موجود ، به شما در استفاده بهتر وبیشتر از این جاذبه های ، کمک می کند.
چیانگ مای
چیانگ مای به زمرد تایلند شهرت دارد و به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری در تور تایلند معرفی می شود.
چیانگ مای در مجاورت برمه و در بخش های شمالی تایلند واقع شده است. آب و هوای این منطقه در تور تایلند کمی خنک تر است و رود معروفی نیز از این شهر عبور می کند. یکی از فعالیت های معروف و رایج در این شهر ، خوردن غذاهای ساده ، ارزان ولی منحصر به فرد این شهر است. این فعالیت که به پیاده روی یک شنبه شب در میان مردم در تور شهرت دارد، با صرف شام و غذاهای خاص تور تایلند نظیر سمبوسه، میوه های سرخ شده ، کیک خرچنگ  و ...همراه است.
پای
بخش عمده ای از شهرت تایلند به عنوان یکی از تور های محبوب و مشهور میان بازدیدکنندگان ، به علت سواحل جنوبی در تور تایلند است. مناظر جنوبی تایلند احتمالا از نوع دیگری هستند و بنابراین خاص بودن و انحصار زیبایی در جزایر تور تایلند را بیشتر می توان در بخش های جنوبی مشاهده کرد.
پای از جمله شهرهای جنوبی و کوچک در تور تایلند است که به جز بازارهای پر رونق ، آبشار ها و مناظر طبیعی زیادی را در کنار سواحل ، پوشش داده است.
شهرسوخته
شهرسوخته در بانکوک ، پایتخت تایلند، مقصد اصلی عکاسان از سراسر نقاط جهان در تور تایلند است. شهر سوخته خرابه های شهرستان قدیمی است که هنوز هم آثار آن دیدنی است. یونسکو به عنوان یک میراث جهانی از شهر سوخته یاد می کند. هر ساختاری که در شهر سوخته در تور تایلند میبینید، گویای  تاریخ و وضعیت اجتماعی این منطقه در گذشته است.