جاذبه های گردشگری تور دبی

جاذبه های گردشگری تور دبی

دبی یکی از هات اسپات ها یا نقاط مهم گردشگری در امارات متحده عربی است و تور دبی نیز محبوبیت زیادی در میان گردشگران دارد. به واسطه فروشگاه های بزرگ و برند های بین المللی و معتبر دنیا، منطقه بیابانی دبی به یک مرکز تفریحی محبوب میان مسافران تور تبدیل شده است. جاذبه های گردشگری تور دبی بی شمار هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
برج خلیفه
برح خلیفه بلندترین برج جهان است که با طول829.8 در امارات متحده عربی واقع شده است.برای اغلب بازدیدکنندگان طبقه صد و بیست و چهارم این برج بهترین نقطه جهت عکاسی در تور دبی محسوب میشود. منظره ای که از این برج مشاهده می کنید به طور شگفت انگیزی زیبا و دلربا است و تصور می کنید که کل جهان زیرپای شما قرار دارد!
بخشی از این چشم اندازه به بیابان وسیع دبی که یکی از مناطق طبیعی در تور دبی به شمار میرود محدود میشود و بخش دیگری نیز به اقیانوس!
بهترین زمان برای عکاسی بر فراز آسمان ها در تور دبی ، شب ها می باشد که نور تمام ساختمان ها و آسمان خراش های دبی،  منظره جذاب و دیدنی را به این شهر می دهند.
تور ورود و گردش در نوک برج خلیفه نیز در این برج برقرار است و می توانید از بالاترین نقطه این برج  در تور دبی بازدید کنید.
موزه دبی
موزه  دبی درآل فهیدی  فورت دبی واقع شده است و  در سال 1787 با جنبه های دفاعی در برابر مهاجمان ساخته شده است. دیوار این موزه به حالت دیوارهای قلعه ای ساخته شده است و اگر در تور دبی ازآن بازدید می کنید، به نظر می رسد این بلوک ها در دیوار قلعه به واسطه سیمان مرجانی به یکدیگر متصل شده اند. سقف این موزه از گچ و نخل ساخته شده است و قبلا مقر فرمانروایی و اقامت حکام بوده است. سبک زندگی اماراتی در تور دبی را به خوبی در این موزه مشاهده خواهید کرد.