جاذبه های گردشگری تور سامویی

جاذبه های گردشگری تور سامویی

کوه سامویی یا جزیره سامویی اخیرا به واسطه پتانسیل های طبیعی خود در میان گردشگران تور محبوب تر شده است و در کنار مراتع و زیبایی های بسیار خود به عنوان منطقه توریستی مهم یا هات اسپات در میان سایر تورهای گردشگری در آسیا شناخته میشود.
اگر تور سامویی را برای سفر انتخاب می کنید، بد نیست با برخی از جاذبه های گردشگری تور سامویی نیز آشنا شوید.
بودا بزرگ سامویی
بودا بزرگ معبدی است که در شمال شرقی جزیره سنگی سامویی واقع شده است. این مجموعه در میان افراد محلی که در تور سامویی میبینید به  Wat Phra Yai نیز مشهور است. مجسمه بودا در سال 1972 ساخته شده است و هرچند که تاریخ غنی را در برندارد، اما به عنوان نشان اصلی این جزیره در تور سامویی دیده میشود. این که برخی تور سامویی را با این تمثال میشناسند، به دلیل ارتفاع این مجسمه و دیدن شدن آن از کیلومترها دورتر از مرکز جزیره میباشد. مجسمه بودا در تور سامویی نشان ثبات، پاکی و درستی می باشد.
مجموعه بودا بزرگ همه روزه و از صبح تا شب برای بازدیدکنندگان دایر است؛ اما اگر قصد دارید به واسطه این مکان در تور سامویی با فرهنگ و آداب مردم محلی بیشتر آشنا شوید، بهتر است بازدید خود را از اول صبح شروع کنید.
باغ پرندگان سامویی
در این باغ انواع مختلف پرندگان ، گیاهان و گونه های جانوری مختلف را در کنار هزاران نوع پروانه مشاهده خواهید کرد.
آکواریوم سامویی
مجموعه بزرگ ماهی های استوایی در قطبی در این آکواریوم جمع آوری شده اند و برای علاقمندان در تور سامویی بازدید از آن را توصیه می کنیم.
معبد سامرت
این معبد منبع بزرگ تمثال های بودا از بخش های دیگر نظیر برمه است که وارد سامویی شده است. تصاویر قدیمی بودا های قدیمی نیز در این معابد در تور دیده میشود. به طور کلی تور تایلند گنجینه ای از مجسمه های بودا می باشد.