جاذبه های گردشگری تور مالدیو

جاذبه های گردشگری تور مالدیو

هریک از جزیره ها در تور مالدیو نماینده یک شهر هستند و امکانات آن ها به حدی پیشرفته است که در واقع در تور مالدیو شهری با شهر دیگر به لحاظ گردشگری تفاوت ندارد. در هر شهر یا جزیره در تور مالدیو برای گردشگران امکاناتی نظیر هتل، رستوران و فروشگاه فراهم شده است. جاذبه های گردشگری تور مالدیو نیز بسایر متنوع هستند و علاوه بر نقاط طبیعی مالدیو که از چشمگیرترین دیدنی ها در این سفر هستند، مناطق توریستی دیگری را در تور مشاهده خواهید کرد.
جزیره  FUA Mulaku  
این جزیره در جنوب مجمع الجزایر مالدیو واقع شده است و به عنوان بزرگترین جزیره در تور مالدیو از آن بازدید خواهید کرد. مهم ترین چیزی که در این جزیره جلب توجه می کند سفر در دل اقیانوس با استفاده از قایق و کشتی های مجهز و مشاهده حیات موجود زیر آب است. خاک جزیره FUA Mulaku بسیار حاصلخیز است. برای خرید سوغاتی می توانید از میوه ها و سبزیجات بسته بندی شده کمیاب در فروشگاه های این شهر استفاده کنید.
موزه ملی مالدیو
موزه ملی این کشور در پارک سلطان در شهر ماله واقع شده است که قبلا محل اقامت سلطان مالدیو بوده است. این کاخ توانسته است فرهنگ و سنت مالدیو را حفظ کند و گردشگران نیز در تور مالدیو با مشاهده این سبک به  تاریخ گذشته مالدیو پی میبرند.
جزیره Mirihi
این منطقه یک جزیره حفاظت شده در تور مالدیو است و در اصل نیز به  نام یکی از گل های محلی این کشور نامگذاری شده است. حدود 360 خانه ییلاقی و توریستی در این منطقه دیده میشود که  دارای سواحل بکری هستند. این جزیره محبوب ترین جزیره در تور مالدیو برای ماه عسل می باشد.
تفرجگاه مانتا
مانتا در اصل بهترین مکان برای توریست هایی است که به غواصی در تور مالدیو علاقمند هستند. زیباترین اشعه های خورشید را می توانید در مناطق طبیعی مانتا مشاهده نمایید.