جاذبه های گردشگری تور مالدیو (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری تور مالدیو (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری مالدیو بسیار متنوع هستند. مسجد و موزه های ملی تا سواحل و جزایر بی نظیری که با احداث هتل ها و تفرجگاه های خصوصی تور مالدیو را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کرده اند.
مالدیو مجموعا حدود 1200 جزیره به صورت مجمع الجزایر در پهنه ی اقیانوس هند دارد که این گسترگی فرصت مناسبی را برای گردشگران در تور فراهم کرده است تا از زیبایی های طبیعی اقیانوس هند نهایت لذت را ببرند.
مسجد جامعه جمعه مالدیو
از زیباترین و مقدس ترین جاذبه های گردشگری در تور مالدیو ، مسجد جامع مالدیو است که به صورت رسمی بدان مسجد محمد آل سلطان می گویند. مسافران زیادی در تور از این بنا بازدید می کنند. این مسجد بزرگترین مسجدی است که در تور مالدیو  و در جزایر مختلف این کشور میبینید.
Muliaage
مقر اصلی و رسمی رئیس جمهور کشور مالدیو Muliaage می باشد که در قلب ماله ، پایتخت مالدیو واقع شده است. این ساختمان به مسجد بزرگ جامع مالدیو و مناره های ماله نزدیک است. اولین بار این ساختمان در سال 1994 بناگذاری شد.
جزیره موزی
این جزیره به علت شکل جالب خود و شباهتی که به میوه موز دارد نامگذاری شده است. از قدیمی ترین سایت های شیرجه در تور مالدیو جزیره موزی می باشد که شهرت بین المللی دارد.
گالری ملی  هنر
گالری ملی هنر در مالدیو اولین بار در سال 1999  توسط دولت مالدیو جهت به نمایش گذاشتن آثار ملی هنری این کشور و قرار دادن در معرض دید گردشگران تور مالدیو احداث شد. آثار این گالری معمولا مفهومی است و اغلب محل برگزاری سخنرانی و همایش های آموزشی است.
Utheemu Ganduvaru
یکی از نقاط تاریخی در تور مالدیو Utheemu Ganduvaru می باشد. جزیره Utheemu Ganduvaru یک منطقه مسکونی محبوب در تور است که قبلا زادگاه سلطان محمد بوده است. این مکان یادآور جنگ تاریخی  پانزده ساله برای خارج سازی پرتغالی ها از مالدیو می باشد.