جاذبه های گردشگری تور هند (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری تور هند (بخش دوم)

ساختار و معماری بنا در هند منحصر به فرد است. در واقع می توان گفت که با دیدن بنا ها در هند می توان به فرهنگ و شیوه معماری سنتی آن پی برد. تور هند تور تجربه های متفاوت است. بخشی از هند در اوج سرسبزی تعجب هر گردشگر در تور را برمی انگیزد و بخش دیگری از هند با بیابان های وسیع و خشکی احاطه شده است. 
با قسمت دیگری از جاذبه های گردشگری هند در ادامه آشنا میشوید:
کاخ دریاچه
این کاخ عظیم یک قصر سلطنتی شگفت انگیز است که در قرن نوزدهم ساخته شد. کاخ دریاچه در در دریاچه‌ی پیچولا و در شهر اودایپور واقع شده است  که امروزه با گسترش صنعت گردشگری و افزایش متقاضیان  تور هند از کشورهای مختلف به عنوان یک هتل 5 ستاره لوکس تحت مدیریت مجموعه هتل های تاج فعالیت دارد. مهمانان و مسافران تور هند با استفاده از قایق هایی می توانند مسیر اسکله تا هتل را طی کنند و در این راه از دیدن دریاچه و مناظر اطراف آن لذت ببرند.
شهرت این کاخ زمانی به اوج خود رسید که در فیلم جیمز باند و در سال 1983 از این قصر به عنوان منزل شخصی کاراکتر اصلی فیلم استفاده شد.
معبد ویروپاکشا
این معبد بزرگ در شهر هامپی کشور هند واقع شده است. مطالعه تاریخچه این مکان در تور هند شما را با قدمت این بنا آشنا می کند. درابتدا این معبد یک مکان کوچک برای زیارت افراد بود؛ اما پس از آن به یک معبد بزرگ و پیچیده توسط حاکمان ویجایاناگارا مبدل شد. از قدیمی ترین بنا های هندو که در تور هند میبینید می توان به این معبد اشاره کرد که اولین بار در قرن هفتم میلادی پایه گذاری شده است.
ساحل پالولم
پالولم یک خلیج طبیعی است که به واسطه پرتگاه های بلندی احاطه شده است. زیباترین ساحل گوا در تور هند ساحل پالولم است که با هتل ها و رستوران های ارزان خوبی محصور شده است.