جاذبه های گردشگری تور پاتایا

جاذبه های گردشگری تور پاتایا

با سفر به تور پاتایا درمی یابید که این جزیره ، قدمت زیادی ندارد؛ اما با این حال در این مدت زمان کوتاه به واسطه مناطق طبیعی پاتایا، توانسته است پیشرفت زیادی در زمینه ایجاد جاذبه گردشگری داشته باشد و در مجموع، بهترین شرایط را برای جذب گردشگر ایجاد کند. جاذبه های گردشگری تور تایلند و البته پاتایا با هدف جذب خانواده ها، در حال گسترش است و این شرایط در آینده روز به روز بهتر خواهد شد.
روستای  Nong  Nooch 
پارک وسیع  Nong Nooch در تور پاتایا که به عنوان یک منطقه وسیع و شامل انواع جاذبه های گردشگری موجود شناخته میشود، روزانه از ساعت 6 صبح تا 8 شب فعال است و گردشگران زیادی در تور به این روستا سر میزنند.
بخشی از این روستا به یک باغ ارغوانی ابریشم محدود میشود که تنها عبور از این منطقه و مشاهده زیبایی های آن ، نصف روز از زمان گردش شما در طول تور پاتایا را طلب می کند. در بخش دیگری از این روستا نمای زیبایی از گردش حیات وحش را می توانید مشاهده کنید که البته دیدن این گونه های جانوری در بخش های مختلف تور پاتایا ، کاملا طبیعی و معمول است.
پناهگاه حقیقت
پناهگاه حقیقت ، ساختاری پیچیده و عظیم دارد که از نظر معماری اهمیت فراوانی دارد. از این ساختار در تور پاتایا به عنوان شکوه آسمان روی زمین یاد میشود.
پناهگاه حقیقت اثری باستانی است که به منظور احترم به ادیان باستانی در پاتایا بنا شده است. تمام بخش های این بنا فاخر و قدیمی با کنده کاری های چوبی تزیین شده است. محیط اطراف پناهگاه حقیقت در تور تایلند، فضای سبزی است که می توانید در آن به فیل سواری ، اسب سواری و... مشغول شوید. برای دیدن این اثر متفاوت در تور، لازم است که به ساحل ناکلوآ پاتایا بروید.