جاذبه های گردشگری تور پاتایا-بخش سوم

جاذبه های گردشگری تور پاتایا-بخش سوم

با فرا رسین فصول گرم تر از سال ، ایده سفر به مناطقی نظیر تایلند، برای گذراندن تعطیلات و مخصوصا در فصل تابستان ، بهترین گزینه برای صرف اوقات فراغت است. جذاب ترین شهر تایلند ، تور پاتایا ، مقصد بسیاری از گردشگران در جهان است و دولت از طریق این جزیره، به اندازه نیمی از درآمد سالانه بخش های دیگر، سودآوری دارد.
اما یکی از دلایلی که سبب این سودآوری عظیم شده است، جاذبه های گردشگری خاص پاتایا می باشد که در میان کشور های همجوار آن در قاره آسیا، بی نظیر است. برای آشنایی با بخش بعدی از معرفی بهترین جاذبه ها ، با ما همراه باشید.
بازارهای شناور
بازارهای شناور در تور پاتایا ، قبل از آن که یک منطقه برای خرید باشند ، به عنوان یک جاذبه گردشگری مطرح میشوند. گشت و گذار در میان این بازارها، تجربه زندگی سنتی تایلندی را برای گردشگران به ارمغان می آورد. پیچ و خم این بازار سبب شده است که تمامی خریداران و فروشندگان ، با قایق های زیبا و چوبی از میان مغازه های کوچک و بزرگ عبور کنند و همین حرکت ، عاملی برای مشاهده زمین ها و شالیزارهای اطراف برای گردشگران در طول تور پاتایا می باشد.
پارک پاتایا
پارک پاتایا نه تنها برای خانواده هایی که با فرزندان کم سن خود با تور تایلند سفر می کنند،  بلکه برای تمامی افراد در رده های سنی مختلف ، جذاب است و گردشگران زیادی از این پارک، دیدن می کنند.
هنر در بهشت پاتایا
هنر در بهشت پاتایا، نام تنها موزه هنر تلفیقی پاتایا می باشد که به عنوان بهترین مکان برای آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم این کشور و برای مسافران تور، تلقی میشود.
مضمون نقاشی های این موزه، متنوع است. جالب است بدانید بخش عمده ای از نقاشی های موجود، به مصر ، تاریخ این کشور و به طور کلی وصف ساختار ها و بناهای موجود در آن پرداخته است.