جاذبه های گردشگری تور پوکت

جاذبه های گردشگری تور پوکت

پوکت بزرگترین جزیره در تور تایلند است و به سبب فعالیت های آبی زیادی که در این جزیره مقدور شده است، آب های درخشان و جزایری با شن های پاک و دست نخورده محبوبیت خود را به دست آورده است. پوکت سرزمینی برای به دست آوردن آرامش فراموش شده در شهرهای شلوغ و البته جست وجو گری و ماجراجویی در میان طبیعت بی قرار و ناتمامی است که به طور کلی در تور تایلند مشاهده می کنید.
آب و هوای مختلف در پوکت سبب جاذبه های گردشگری مختلف در پوکت شده است؛ به طوری که بخشی از آن کاملا بارانی است و بخشی دیگر از آب هوای گرم تر ومعتدل تری برخوردار است. 
ساحل پاتونگ
بزرگترین ساحل پوکت پاتونگ است که البته بسیار پرطرفدار و شلوغ است و به همین دلیل فعالیت ها و گسترش های عمرانی زیادی در این منطقه و حوالی آن صورت میگیرد. به این ساحل سرزمین لبخند نیز گفته میشود؛ چرا که افراد می توانند ساعات خوشی را در این جزیره از تور پوکت به واسطه مراکز و فعالیت های موجود داشته باشند. به جرئت می توان گفت که هیچ ساحلی در تور تایلند جنب و جوش این منطقه را ندارد.
مرکز شهر پوکت
مرکز شهر پوکت در جانب جنوب شرقی جزیره در تور پوکت استقرار یافته است. نمای و معماری گسترده این شهر نشانگر حضور مهاجران چینی و پرتغالی زیادی است که در این منطقه مستقر شده اند و زندگی می کنند و همین موضوع تقابل سنت و فرهنگ را در پوکت تشدید کرده است. کل پوکت به واسطه فعالیت های هتل ها و مراکزی نظیر رستوران ها جنب و جوش خاصی دارد و کاملا فعال است.
پارک حیات وحش  Khao Phra Thaeo  
 اگر به دنبال بازدید از حیات وحش در محیط خشکی هستید، پارک Khao Phra Thaeo بهترین مکان برای مشاهده حیواناتی است که در تور پوکت می توانید ببینید و بالای آب زندگی می کنند. انواع گونه های پرندگان، بوفالو، فیل ، میمون و مار های مختلف بوا را می توانید در این منطقه حفاظت شده ببینید.